Нова послуга! Оренда техніки 🚜
Клей, пінопласт ...
Телефонуйте нам:

+38(044) 390 09 33

+38(067) 480 90 67

Графік роботи:

Пн.-Пт. : 9:00-18:00

Сб. : 9:00-13:00

Каталог товарів

ДВП (деревоволокниста плита)

ДВП 1,22 * 2.44 * 4,0 мм ДВП 1,22 * 2.44 * 4,0 мм

49,20 грн

Під замовлення
ДВП 1,22 * 2.44 * 3,0 мм ДВП 1,22 * 2.44 * 3,0 мм

73,29 грн

Під замовлення
ДВП 1,22 * 2.44 * 5,0 мм ДВП 1,22 * 2.44 * 5,0 мм

182,14 грн

Під замовлення
ДВП 1,22 * 2.44 * 2,5 мм ДВП 1,22 * 2.44 * 2,5 мм

208,32 грн

Під замовлення
Як це працює
КОНСТРУКТИВ - це сервіс із закупівель будівельних матеріалів без “головної болі”

Ми просто беремо частину постачання будівельних матеріалів на об'єкт на себе та звільняємо Вам час.

 • Підбір матеріалів Підбір матеріалів
 • Складання кошторису Складання кошторису
 • Оплата Оплата
 • Доставка та розвантаження Доставка та розвантаження

ДВП (деревоволокниста плита)

Ціна на ДВП

Товщина листа в міліметрах Ціна за лист в гривнях
2,5 58,65
3,0 70,15
5,0 120,75

Деревоволокниста плита або ДВП – листовий матеріал, який отримують шляхом гарячого пресування подрібненої деревини, просоченої смолами і різними добавками. Призначається він для вирівнювання поверхонь, виробництва меблів і виготовлення різних елементів декору.

Купити в Києві ДВП можна в нашому інтернет-магазині Конструктив. Ми гарантуємо широкий асортимент, вигідні ціни, професійну консультацію, безкоштовну допомогу в розрахунку матеріалів і швидку доставку. Також можливий продаж ДВП оптом.

Особливості ДВП плит

Для виробництва деревоволокнистих плит використовують відходи деревини, які пропарюються і переробляються у волокна. Щоб зробити листи міцнішими, до складу додають синтетичні смоли, а для більшої вологостійкості – парафін та антисептичні засоби.

Популярність листів ДВП обумовлена такими їхніми перевагами:

:

 • висока стійкість до деформації навіть при тривалому терміні експлуатації;
 • хороший рівень вологостійкості – при тривалому впливі вологи плити ДВП просто розбухають, але не розчиняються, а короткочасні впливу води для них і зовсім не відчутні;
 • низька теплопровідність, завдяки чому матеріал придатний для утеплення;
 • простота у використанні;
 • тривалий термін експлуатації – при дотриманні всіх правил застосування підлога з листів ДВП може прослужити понад 20 років;
 • природне походження матеріалу, завдяки якому він є абсолютно не шкідливим для людини і навколишнього середовища;
 • доступна вартість – купити ДВП можна за ціною від 58 гривень за лист. Крім того, на нашому сайті можливий продаж ДВП за оптовими умовами.

Різновиди листів ДВП

Залежно від якості пресування купити ДВП в Києві можна таких сортів:

 1. М'які: відрізняються високою пористістю і низькою міцністю. Мінімальна щільність листів – 100 кг/м², товщина не перевищує 25 мм. Застосовуються для тепло- і звукоізоляції, а також в якості підкладки під стінові або підлогові матеріали.
 2. Напівтверді: мають вищу міцність і щільність (до 850 кг/м²), ніж м'які плити. Максимальна товщина – 12 мм. Повсюдно використовуються при виробництві меблів: задніх стінок, днищ ящиків.
 3. Тверді: характеризуються невеликою пористістю, але високою щільністю (до 1000 кг/м²). Товщина – 6 мм. Це дозволяє використовувати цей вид ДВП для виготовлення щитових дверей.
 4. Надтверді: мають найкращі технічні характеристики. Щільність становить 950 кг/м². Максимальна міцність досягається завдяки низькій пористості. Призначені для виробництва дверей, арок, перегородок, підлогового настилу, тари.

Купить листы ДВП с доставкой по Киеву и Киевской области можно длиной 2,14 м, 2,44 м, 2,75 м. Ширина плит достигает 1,22 м и 1,70 м.

Купити листи ДВП з доставкою по Києву та Київській області можна довжиною 2,14 м, 2,44 м, 2,75 м. Ширина плит досягає 1,22 м і 1,70 м.

Марки і сорт ДВП

Вибираючи яку ДВП плиту купити для тих чи інших робіт, необхідно звертати увагу на маркування. М'які листи поділяються на три підвиди – М1, М2, М3.

Тверді плити позначаються так:

 • Т – панель з не облагородженою поверхнею;
 • Т (П) – лист, який покритий з одного боку лакофарбовою речовиною;
 • Т (С) – панель, у якій лицьова поверхня виконана з тонкодисперсної стружки;
 • Т (СП) – матеріал, у якому лицьова поверхня виконана з тонкодисперсної стружки і покрита лаком;
 • СТ – надтвердий лист без облагороджених особливостей;
 • СТ (С) – надтверда панель, у якій лицьова поверхня виконана з тонкодисперсної стружки.

Залежно від якості обробки поверхні ДВП може бути першого або другого сорту. Позначення вносяться у маркування у вигляді римських цифр I або II.

Перший сорт характеризується тим, що на лицьовій поверхні не допускаються виступи. Плями парафіну, води та інші дефекти можливі тільки в невеликій кількості. Якщо присутня зміна відтінку, то вона становить не більше 5% поверхні виробу.

Якщо вирішили купити ДВП в Києві другого сорту, враховуйте, що не допускаються відколи глибиною більше 5 мм і парафінові плями площею 10 см²/м². Решта похибки не нормується. Найчастіше цей вид плит використовують у місцях, які в подальшому планується закрити обробкою або іншими елементами.

Матеріали на основі ДВП

Купити в Україні можна такі види матеріалів на основі ДВП недорого:

 1. Ламіновані підлогові покриття (ламінат) – виготовляються з деревоволокнистих плит сухого способу виробництва або багатоструктурних листів, які облицьовані плівками на основі термореактивних полімерів.
 2. Декоративні панелі для стін – виробляються з багатоструктурних листів ДВП або плит сухого способу виготовлення високої щільності (800-950 кг/м³) з профільованими бічними крайками і облицюванням з одного боку декоративним папером.
 3. Плита деревна багатоструктурна – деревоволокниста плита з дрібнофракційною структурою і щільністю 600-800 кг/м³, виготовлена ​​сухим способом з деревних волокон, які змішані з компонентом. Купити ДВП цього виду можна для створення фрезерованих меблевих фасадів.
 4. ДВП з перфорацією – листи з отворами правильної форми і в строго визначеній ГОСТом кількості. Використовується, як правило, для облицювання технічних приміщень і при виготовленні платтяних шаф в якості задньої стінки. Ціна ДВП невелика, але прослужити матеріал здатний досить довго.
 5. МДФ – плити з водовідштовхувальними властивостями. Застосовуються при виробництві меблів, тари і коробок для подарунків, для обробки будівель, при виготовленні корпусів акустичних систем.

Області використання ДВП у Києві

ДВП застосовуються в різних сферах:

 • При обробці стін: служать засобом для вирівнювання кладки або при інших дефектах. Листи кріпляться за допомогою шурупів і дюбелів. При монтажі на бетонну поверхню варто використовувати бітумну мастику. Також плити можуть кріпитись на поперечні рейки. Для цих цілей краще підійде марки ДВП-Т або СТ.
 • При теплоізоляція стін: застосовують ДВП марки М. Теплопровідність плит не перевищує 0,07 Вт/м*К. Лист товщиною 10-12 мм відповідає 40 мм деревини.
 • Для вітрозахисту будинку: застосовуються для створення вітрозахисного шару в каркасних будинках з ОСП. Найкраще підходять м'які плити, оскільки в їхньому складі міститься парафін.
 • Для декоративного оздоблення: виготовляється з тонких листів, які кріпляться до обрешітки або приклеюються. Найчастіше використовують забарвлені або ламіновані ДВП.
 • В якості підкладки під стать: застосовують ДВП марки М-1. Цей матеріал дозволяє вирівняти поверхню, закрити щілини і зазори. Зверху цей шар покривається паркетом або ламінатом.
 • Як чорнова підлога – є основою для подальшого укладання ламінату або паркету. Міцну основу створює ДВП марки Т.

 

Як купити ДВП оптом чи вроздріб у магазині Конструктив?

Оформити замовлення можна прямо на сайті konstruktiv.kiev.ua. Після того, як ви ознайомилися з характеристиками і цінами на ДВП, додайте обраний товар у «Кошик», виберіть необхідну кількість листів і вкажіть контактну інформацію. Ми має кілька складів у Києві, тому вкомплектуємо ваше замовлення на 100% і забезпечимо швидку доставку.

Якщо залишилися якісь питання, задайте їх нашим менеджерам по телефону або в live-чаті. Вони проконсультують, допоможуть вибрати підходящий вид матеріалу і підкажуть оптову ціну за лист ДВП.

Додаткові послуги Перейти в розділ
Доставка товара

Здійснюємо доставку товару замовленого на нашому сайті по Києву та Київській області

Вивезення будівельного сміття

Здійснюємо доставку товару замовленого на нашому сайті по Києву та Київській області

Вантажоперевезення

Здійснюємо доставку товару замовленого на нашому сайті по Києву та Київській області

Кредитування

Здійснюємо доставку товару замовленого на нашому сайті по Києву та Київській області