Клей, пінопласт ...
Телефонуйте нам:

+38 (067) 480 90 67

+38 (050) 476 95 55

Графік роботи:

Пн.-Пт. : 9:00-18:00

Сб. : 9:00-13:00

Каталог товарів

Електроконвектори настінні

Як це працює
КОНСТРУКТИВ - це сервіс із закупівель будівельних матеріалів без “головної болі”

Ми просто беремо частину постачання будівельних матеріалів на об'єкт на себе та звільняємо Вам час.

  • Підбір матеріалів Підбір матеріалів
  • Складання кошторису Складання кошторису
  • Оплата Оплата
  • Доставка та розвантаження Доставка та розвантаження

Вибираємо електроконвектор

Одним з найпростіших в управлінні і при цьому діючих обігрівачів можна назвати електроконвектор.  Його можна використовувати як в ролі самостійного пристрою для обігріву, так і разом з централізованим або індивідуальним опаленням. Нині багато компаній випускають сучасні настінні електроконвектори. В інтернеті вони представлені у великому асортименті моделей. 

Електроконвектор: принцип роботи

Розглянемо принцип роботи конвекторного обігрівача.  Принцип роботи електричного конвектора заснований на природній циркуляції повітря. 

Як тільки холодне повітря надходить знизу електроприладу в порожнину між зовнішньою панеллю і радіатором, він поступово нагрівається і потім йде вгору. В процесі роботи температура нагрівача може досягати близько дев'яноста п'яти градусів, а самої панелі – менше 50-60 градусів, так що ризик отримати опіки дуже мінімальний. 

Коефіцієнт корисної дії електричного конвектора може досягати 92-95%, що набагато вище величезної кількості опалювальних приладів, які працюють на газу, воді або якому-небудь твердому паливі.

Електроконвектор «Термія»

Високий ступінь економічності електроконвекторів досягнута завдяки величезній площі теплообміну і результативному природному обдуву потоком повітря нагрівального елементу.  Виходячи від моделі, такі обігрівачі оснащені регуляторами температури повітря, який виходить з конвектора, і термостатами для автоматичного спостереження і підтримки необхідного температурного рівня в кімнаті.

З величезного переліку можливих варіантів, наш інтернет-магазин Конструктив пропонує купити електроконвектор настінний торгової марки «Термія».

Відмінною рисою таких приладів цього бренду можна назвати швидкий обігрів приміщення, який обумовлений спеціально створеною конструкцією приладів, яка прискорює природний повітрообмін в приміщенні із забезпеченням моментального прогріву приміщення по всій площі. 

Настінний електроконвектор «Термія» відрізняється своїми інноваційними технічними ідеями, красивим зовнішнім виглядом, хорошою комплектацією, високою якістю виробництва і прийнятною ціною. 

Купити електроконвектор в інтернет-магазині Конструктив

Купити настінний електроконвектор у Києві можна без проблем, зокрема в нашому будівельному супермаркеті. Ці електроприлади з приходом зими користуються дуже великим попитом. Ціна є привабливою і цілком доступною. Цей прилад дуже компактний і не займає багато місця в приміщенні.