Нова послуга! Оренда техніки 🚜
Клей, пінопласт ...
Телефонуйте нам:

+38(044) 390 09 33

+38(067) 480 90 67

Графік роботи:

Пн.-Пт. : 9:00-18:00

Сб. : 9:00-13:00

Каталог товарів

Електроконвектори настінні

Як це працює
КОНСТРУКТИВ - це сервіс із закупівель будівельних матеріалів без “головної болі”

Ми просто беремо частину постачання будівельних матеріалів на об'єкт на себе та звільняємо Вам час.

  • Підбір матеріалів Підбір матеріалів
  • Складання кошторису Складання кошторису
  • Оплата Оплата
  • Доставка та розвантаження Доставка та розвантаження

Вибираємо електроконвектор

Одним з найпростіших в управлінні і при цьому діючих обігрівачів можна назвати електроконвектор.  Його можна використовувати як в ролі самостійного пристрою для обігріву, так і разом з централізованим або індивідуальним опаленням. Нині багато компаній випускають сучасні настінні електроконвектори. В інтернеті вони представлені у великому асортименті моделей. 

Електроконвектор: принцип роботи

Розглянемо принцип роботи конвекторного обігрівача.  Принцип роботи електричного конвектора заснований на природній циркуляції повітря. 

Як тільки холодне повітря надходить знизу електроприладу в порожнину між зовнішньою панеллю і радіатором, він поступово нагрівається і потім йде вгору. В процесі роботи температура нагрівача може досягати близько дев'яноста п'яти градусів, а самої панелі – менше 50-60 градусів, так що ризик отримати опіки дуже мінімальний. 

Коефіцієнт корисної дії електричного конвектора може досягати 92-95%, що набагато вище величезної кількості опалювальних приладів, які працюють на газу, воді або якому-небудь твердому паливі.

Електроконвектор «Термія»

Високий ступінь економічності електроконвекторів досягнута завдяки величезній площі теплообміну і результативному природному обдуву потоком повітря нагрівального елементу.  Виходячи від моделі, такі обігрівачі оснащені регуляторами температури повітря, який виходить з конвектора, і термостатами для автоматичного спостереження і підтримки необхідного температурного рівня в кімнаті.

З величезного переліку можливих варіантів, наш інтернет-магазин Конструктив пропонує купити електроконвектор настінний торгової марки «Термія».

Відмінною рисою таких приладів цього бренду можна назвати швидкий обігрів приміщення, який обумовлений спеціально створеною конструкцією приладів, яка прискорює природний повітрообмін в приміщенні із забезпеченням моментального прогріву приміщення по всій площі. 

Настінний електроконвектор «Термія» відрізняється своїми інноваційними технічними ідеями, красивим зовнішнім виглядом, хорошою комплектацією, високою якістю виробництва і прийнятною ціною. 

Купити електроконвектор в інтернет-магазині Конструктив

Купити настінний електроконвектор у Києві можна без проблем, зокрема в нашому будівельному супермаркеті. Ці електроприлади з приходом зими користуються дуже великим попитом. Ціна є привабливою і цілком доступною. Цей прилад дуже компактний і не займає багато місця в приміщенні.

Додаткові послуги Перейти в розділ
Доставка товара

Здійснюємо доставку товару замовленого на нашому сайті по Києву та Київській області

Вивезення будівельного сміття

Здійснюємо доставку товару замовленого на нашому сайті по Києву та Київській області

Вантажоперевезення

Здійснюємо доставку товару замовленого на нашому сайті по Києву та Київській області

Кредитування

Здійснюємо доставку товару замовленого на нашому сайті по Києву та Київській області