Клей, пінопласт ...
Телефонуйте нам:

+38 (067) 480 90 67

+38 (050) 476 95 55

Графік роботи:

Пн.-Пт. : 9:00-18:00

Сб. : 9:00-13:00

Каталог товарів

Дюбель фасадний (термо-дюбель)

Як це працює
КОНСТРУКТИВ - це сервіс із закупівель будівельних матеріалів без “головної болі”

Ми просто беремо частину постачання будівельних матеріалів на об'єкт на себе та звільняємо Вам час.

 • Підбір матеріалів Підбір матеріалів
 • Складання кошторису Складання кошторису
 • Оплата Оплата
 • Доставка та розвантаження Доставка та розвантаження

Купити дюбелі фасадні в магазині «Конструктив»

Нині постійно розвиваються нові технології і різні додаткові пристосування, щоб ремонт і будівництво проходили максимально комфортно. Для обшивки будівлі всередині і зовні без якісних пристосувань не обійтися. Такою новинкою став фасадний дюбель, який популярний не тільки у професіоналів, але і у новачків.

Це кріплення оснащено спеціальним стрижнем, який може бути виготовлений з пластику або металу з широкою шапочкою на кінці. Тому часто зустрічається назва «грибок». Інший кінець кріплення має маленькі шипи, схожі на вусики, які потрібні для надійного кріплення. Дюбель гарантує відсутність тріщин на фасаді будинку. 

Дюбель фасадний ціна від виробника 

Головна функція дюбеля полягає в тому, щоб полегшити кріплення ізоляційних матеріалів до різної поверхні будівлі. Виготовляються ці дюбелі з різних матеріалів, найчастіше з простого металу оцинкованого, пластика, склопластику, поліаміду.  «Грибок» та інші дюбелі фасадні купити можна в будівельному магазині «Конструктив», ціна на фасадний дюбель доступна кожному. 

Такому типу кріплення властива маса достоїнств і характеристик, що з особливою вигодою виділяються серед інших кріпильних типів. Фасадні дюбелі мають ряд властивостей. Фасадне кріплення – це досить новий кріпильний елемент, який є на українському ринку.

Властивості фасадного дюбеля

Серед характеристик фасадних дюбелів можна виокремити такі:

 1. Володіє відмінною стійкістю до сильного морозу, що дозволяє використовувати кріплення для утеплення не на шкоду робочим властивостями елемента.

 2. Дюбель-грибок міцний і стійкий до різних ударів.  Це дає гарантію, що елемент не зламається і не розсиплеться під час монтажних робіт.

 3. Особлива конструкція цього кріплення дозволяє значно збільшити жорсткість і прибрати «холодні містки».

 4. За допомогою фасадного дюбеля можна одночасно використовувати різного виду шурупи та інші елементи кріплення.

 5. Без зусиль тримає важкі товсті плити.

 6. Контакт з шарами відбувається на сто відсотків. Кріплення можуть витримувати сильні вітри за рахунок своєї конструкції.

 7. Кріплення не піддаються корозії.

Фасадні дюбелі використовують для кріплення важких матеріалів на бетонні стіни всередині будівлі і зовні. Кріплення є незамінною деталлю в будівництві, тому без нього не обійтися, а в залежності від матеріалу, який потрібно кріпити, використовують різні види елемента кріплення.

Дюбель фасадний, ціна на який доступна на нашому сайті, обов'язково стане в нагоді вам під час будівництва та ремонту.