Нова послуга! Оренда техніки 🚜
Клей, пінопласт ...
Телефонуйте нам:

+38(044) 390 09 33

+38(067) 480 90 67

Графік роботи:

Пн.-Пт. : 9:00-18:00

Сб. : 9:00-13:00

Каталог товарів

Перегородковий газоблок

Як це працює
КОНСТРУКТИВ - це сервіс із закупівель будівельних матеріалів без “головної болі”

Ми просто беремо частину постачання будівельних матеріалів на об'єкт на себе та звільняємо Вам час.

 • Підбір матеріалів Підбір матеріалів
 • Складання кошторису Складання кошторису
 • Оплата Оплата
 • Доставка та розвантаження Доставка та розвантаження

Перегородковий газоблок

Для людей, які живуть в невеликих одно- або двокімнатних квартирах і прагнуть додати до загальної житлової площі парочку вільних квадратних метрів, так само як і для мешканців чималих приватних будинків або просторих міських хоромів, які бажають змінити внутрішнє планування і дизайн свого будинку завдяки установці перегородок, найкращим помічником в цій справі стане перегородковий газоблок.

Завдяки своїм тепло- та звукоізоляційним характеристикам, а також підвищеній міцності та неймовірній простоті роботи, газобетонні блоки займають лідируючі позиції в цій непростій, але цікавій справі. Як і будь-який інший матеріал у будівельному процесі, газобетон, який використовується при створенні міжстінних і міжкімнатних перегородок, повинен мати чітко визначені розміри та властиві для нього характеристики. Саме про них і піде мова далі.

Розміри газоблоків для перегородок

Сьогодні існують такі розміри газоблоків для перегородок (ШхВхД). Усі вони вказуються у міліметрах:

 • 75х200 х600;

 • 100х200х600;

 • 120х200х600;

 • 150х200х600.

Характеристики газоблоків для перегородок

Газоблок для перегородок, як і інші будівельні матеріали, має низку характерних тільки йому властивостей. Основними серед них вважаються такі:

 1. Чудова звукоізоляція: після зведення перегородки (міжкімнатної або міжстінової), людина може забути про навколишню метушню і безперервний шум, і нарешті повноцінно відпочити.

 2. Хороша теплоізоляція: газоблоки допомагають утримувати в приміщенні тепло та комфортно себе почувати.

 3. Чудова вогнестійкість: газобетону запобіжить активному поширенню вогню по території будинку протягом кількох годин, що в значній мірі полегшує завдання швидкого реагування пожежною бригадою.

 4. Чітке дотримання геометричних розмірів: дає можливість легкої «посадки» газобетонного блоку на клей, сприяючи значній економії часу, сил, а також зменшуючи витрати цементного або іншого розчину, що використовується під час створення перегородки.

 5. Легка оброблюваність: дозволяє в буквальному сенсі «зліпити» з нього те, сто потрібно саме вам. Цей матеріал можна обробити навіть за допомогою звичайної садової ножівки. Ви самостійно зможете вирізати отвори для дверей і арки, різні отвори і канали для прокладки електропроводки і багато іншого.

 6. Екологічність газобетону: обумовлює його повну безпеку для життя і здоров'я абсолютно всіх мешканців будинку. У його складі повністю відсутні шлаки, стирол та інші негативно діючі на людину речовини.

Газоблок перегородковий, ціна на який залишається доступною, можна придбати у нас за більш ніж демократичною вартістю. При необхідності ми раді будемо надати вам усі документи, які підтвердять не тільки справжність товару, а й його відповідність усім необхідним нормам і стандартам якості.

Додаткові послуги Перейти в розділ
Доставка товара

Здійснюємо доставку товару замовленого на нашому сайті по Києву та Київській області

Вивезення будівельного сміття

Здійснюємо доставку товару замовленого на нашому сайті по Києву та Київській області

Вантажоперевезення

Здійснюємо доставку товару замовленого на нашому сайті по Києву та Київській області

Кредитування

Здійснюємо доставку товару замовленого на нашому сайті по Києву та Київській області