Гіпсокартон
Ми просто беремо частину постачання будівельних матеріалів на об'єкт на себе та звільняємо Вам час.
Підбір матеріалів
Складання кошторису
Оплата
Доставка та розвантаження

Гіпсокартон
Ціна на гіпсокартон
Товщина мм.. | Мінімальна ціна за лист | Максимальна ціна за лист |
6.5 | 142,88 грн | 203,21 грн |
9,5 | 67,15 грн | 115,91 грн |
12.5 | 71,63 грн | 148,34 грн |
Гіпсокартон – широко поширений матеріал, без якого практично неможливо виконати ремонт. Він представляє собою лист, який складається з 2 шарів будівельного картону та сердечника, виконаного з твердого гіпсового тіста з різними наповнювачами. ГКЛ використовуються для обшивки стін, створення багаторівневих стель, міжкімнатних перегородок, різних декорацій у приміщенні.
Купити гіпсокартон в Києві можна в нашому інтернет-магазині Конструктив. У нас представлений широкий асортимент, діють найвигідніші ціни на гіпсокартон в Україні та працюють висококваліфіковані менеджери. Перед оформленням замовлення ознайомтеся з видами ГКЛ та їх характеристиками.
Виробництво гіпсокартону в Україні
Для виготовлення гіпсокартону використовують облицювальний картон, гіпс (природний і штучний), синтетичний піноутворювач і модифікований крохмаль. У формувальну суміш додається целюлоза, кухонна сіль, каустична сода та інші компоненти, завдяки яким можна досягнути різної ваги та гнучкості ГКЛ.
Процес виготовлення проходить в кілька етапів. На першому – заготовляють гіпсову суміш, на другому – заповнюють розчином на основі гіпсу простір між картонними листами, на третьому – сушать продукцію, позбавляючи її від зайвої вологи, завдяки чому ГКЛ набувають потрібної міцності та щільності внутрішньої структури.
Технічні характеристики
Гіпсокартон в Києві купити можна з такими параметрами:
- Горючість – група Г1. Це означає, що плита не підтримує самостійне горіння. Звичайний гіпсокартон руйнується при згорянні зовнішнього покриття і розсипання гіпсового прошарку. Перешкодити цьому може додавання антипіренів у просочувальний склад.
- Міцність – визначає максимальне навантаження, яке витримають ГКЛ до появи ознак руйнування. Випробування проводять в стандартизованих умовах: лист розміщують на опорах (відстань між ними дорівнює товщині гіпсокартону, помноженій на 40), а на середину поступово додають навантаження до тих пір, поки не утворюються перші тріщини.
- Коефіцієнт розм'якшення – відповідає відношенню межі міцності в насиченому водою стані до його значення в сухому вигляді. Ви можете за вигідною ціною купити в Києві вологостійкий гіпсокартон з показником вологопоглинання 10%.
- Теплопровідність – варіюється від 0,22 до 0,35 Вт/(м*К). Щоб в приміщенні зберігалося тепло на рівні стіни товщиною в цілу цеглу, потрібен подвійний шар ГКЛ. Також важливо зберігати повітряний зазор в 1,5-2 мм.
- Щільність – як правило, не перевищує 1000 кг/м³. Найпоширеніший гіпсокартон у Києві має щільність 800-900 кг/м³.
- Геометричні параметри – товщина гіпсоволокнистого листа – 6,5/9,5/12,5 мм, довжина – 2000/2500/3000 мм, ширина – як правило, 1200 мм.
Крім того, матеріал характеризується екологічністю (не виділяє в процесі використання токсичних речовин, шкідливих для навколишнього середовища та людського здоров'я), тривалим експлуатаційним періодом і міцністю. Купити гіпсокартон в Україні можна за низькою ціною. На нашому сайті konstruktiv.kiev.ua його вартість варіюється від 67 до 203 гривень за лист.
Маркування гіпсокартону
Придбати гіпсокартон у Києві можна декількох видів: стандартний, вологостійкий, вогнестійкий і вологовогнестійкий. Розглянемо особливості кожного з них.
Звичайний (ГКЛ). Один з найпоширеніших типів гіпсокартону, який використовується для обробки поверхонь стін, стель, обшивки металевих і дерев'яних каркасів, створення підвісних та об'ємних конструкцій в приміщеннях з нормальною вологістю. Якщо застосовувати його в будівлях з підвищеною вологістю, він швидко втратить свої властивості та деформується. Випускається в сірих і бежевих відтінках.
Вогнестійкий (ГКЛП). Жорсткість, експлуатаційні параметри і ціна на гіпсокартон цього виду мало відрізняються від вищеописаних, проте його сердечник здатний витримувати вплив вогню в два рази довше. Випускається в сірому кольорі з червоним маркуванням. Вогнестійкий гіпсокартон купити в Києві можна для:
- створення протипожежних огороджень;
- захисту від вогню стінок комунікаційних шахт;
- кабельних і вентиляційних каналів;
- обробки будівель з високою температурою і пожежонебезпечними умовами.
Вологостійкий (ГКЛВ). Стійкість до дії вологи, утворення грибка та цвілі підвищують за допомогою модифікованих добавок. Підходить для виготовлення укосів, обшивки балконів, лоджій, ванних кімнат, кухонь з подальшою обробкою керамічною плиткою. Якщо матеріал додатково обробити гідроізоляційними складами, його можна застосовувати в басейнах і душових кабінах. Має зеленуватий відтінок і синє маркування.
Вологовогнестійкий (ГКЛВО). Купити цей гіпсокартон в Києві доцільно для будівництва приміщень офісного, промислового та громадського призначення. Матеріал однаково стійкий до впливу вологи та вогню, має зелений колір і червоне маркування. Вартість гіпсокартону цього типу вище, ніж інших різновидів.
Види ГКЛ за призначенням
Залежно від того, де саме будуть використовуватися плити, вони можуть бути:
- Стіновими: товщина 12,5 мм. Можна використовувати для облицювання стін всередині будівлі, створювати міжкімнатні перегородки. Ціна за лист гіпсокартону на нашому сайті варіюється від 93 до 150 гривень.
- Стельовими: товщина 9,5 мм. Застосовується тільки для створення стелі. Ціна в Києві на гіпсокартон стельовий – від 87 до 130 грн.
- Арочними: товщина 6,5 мм. Використовується для створення дверних прорізів, арок та інших конструкцій з вигнутими краями. У магазині Конструктив діє найкраща ціна на арочні ГКЛ – від 166 грн.
Типы кромки гіпсокартону
При виборі гіпсокартонних плит важливо враховувати тип кромки:
- пряма (ПК) – для монтажу насухо, без закладення стику;
- стоншування з лицьового боку (КК) – для монтажу з урахуванням подальшого закладення стику шпаклівкою з армуючою стрічкою;
- напівкругла з лицьового боку (ПЛК) – для монтажу з урахуванням подальшого закладення стику шпаклівкою без армуючої стрічки;
- напівкругла та потоншена з лицьового боку (ПЛУК) – для монтажу з урахуванням подальшого закладення стику шпаклівкою з армованої стрічкою або без неї;
- закруглена (ЗК) – для монтажу з урахуванням подальшого штукатурення. Торцеві кромки листів мають прямокутну форму і при влаштуванні шва з них необхідно знімати фаску (приблизно на 1/3 товщини листа).
Як і де купити гіпсокартон дешево?
Купити гіпсокартон по оптовій чи роздрібній ціні можна в нашому магазині Конструктив. Зробити це можна двома способами: в онлайн-режимі, додавши товар у «Кошик», або по телефону, зателефонувавши нашим менеджерам. Також можна залишити свій номер у формі зворотного зв'язку, і ми самі зателефонуємо протягом 30 секунд. Здійснюємо доставку по Києву та Київській області.
Здійснюємо доставку товару замовленого на нашому сайті по всій Україні
Якщо вам потрібно позбутися будівельного сміття, підберемо машину і зробимо прорахунок
Наша компанія може допомогти вам при промислових та офісних переїздах
Мати вдома арсенал техніки ніхто не може собі дозволити, ефективніше взяти в оренду