Клей для гіпсокартону
Ми просто беремо частину постачання будівельних матеріалів на об'єкт на себе та звільняємо Вам час.
Підбір матеріалів
Складання кошторису
Оплата
Доставка та розвантаження

Клей для гіпсокартону
Монтаж гіпсокартону найчастіше проходить на жорсткі каркаси, за допомогою яких створюються рівні площини, фігури складної форми й інше. Основний недолік цього способу полягає в тому, що він забирає якийсь простір від площі приміщення. Тому можна кріпити ГКЛ за допомогою клею для гіпсокартону.
Він характеризується такими перевагами:
- Швидкість роботи. Клейовий склад дозволяє виконати запланований обсяг роботи швидше, адже не потрібно створювати каркас.
- Простота використання. Готовий клей для гіпсокартону легко наноситься та добре виконує свої функції. Він пластичний, до того ж не потрібно попередньо вирівнювати стіни.
- Швидкість затвердіння. Клей швидко висихає, завдяки чому можна швидко продовжити роботи, навантажуючи поверхню. Як правило, клеї для ГКЛ тверднуть приблизно за 1,5-2 години.
- Економічність. Інші способи кріплення вимагають додаткових витрат і зменшують площу приміщення.
Клей для гіпсокартону купити в Києві за вигідною ціною можна в нашому інтернет-магазині Конструктив. Перед оформленням замовлення ознайомтеся з видами клейових складів та їхніми особливостями.
Різновиди клею для гіпсокартону
Для кріплення гіпсокартону використовують такі види клейових сумішей:
Монтажний. До них належить добре відомий Кнауф Перлфікс, який стане ідеальним помічником при склеюванні листового гіпсокартону, а також різних типів поверхонь. Завдяки підвищеній вологостійкості цього виду клею, його можна застосовувати при ремонтних роботах у ванній кімнаті або кухні, лоджії або балконі.
- Гіпсовий. У його складі міститься гіпс, завдяки чому він виступає одним з найпластичніших. Добре підходить для кріплення різнокаліберних гіпсових і гіпсокартонних елементів, панелей і плит. Також його використовують для обробки стелі, оскільки він прекрасно закладає всі нерівності і тріщини на поверхні. Гіпсовий клей має захисні властивості, які допомагають захистити ГКЛ від грибкових захворювань і цвілі.
- Поліуретановий клей для гіпсокартону в балонах (ПВА). Спеціальний дозатор сприяє значній економії цього будматеріалу. Поліуретанові клейові склади незамінні в процесі укладання гіпсокартону, а також допомагають акуратно обклеїти шви на нерівних поверхнях.
- Силіконовий. За складом дуже схожий з ПВА. Його основне призначення – сприяння приклеюванню плит гіпсокартону на стіни. Крім того, дає можливість швидко та якісно закласти стикові місця і кути, надійно закупорюючи щілини. Силіконовий клей дозволяє кріпити гіпс та обклеювати гіпсокартон шпалерами, робити монтаж плитки та пластикових або дерев'яних панелей.
Як клеїти ГКЛ: особливості роботи
Безкаркасний спосіб кріплення гіпсокартону дуже простий, тому можна здійснити його своїми руками, навіть без досвіду подібної роботи. Краще використовувати клейові суміші в такій послідовності:
Замішуємо клей для гіпсокартону. Для цього потрібно налити в ємність невелику кількість води (2-3 л) і поступово висипати суху суміш, перемішуючи її міксером. Орієнтовна пропорція вказується на упаковці виробником.
- Після того, як розчин схопиться, можна приступати до монтажу ГКЛ на клей. Стандартне нанесення складу – крапками по контуру листа з проміжками 5-8 см і кілька штук в шаховому порядку в центральній частині гіпсокартонної плити. Якщо стіна максимально рівна, можна нанести розчин суцільним шаром гребінчастим шпателем.
- Потім прикладає лист на своє місце та притискаємо. Роботу потрібно виконувати оперативно, щоб була можливість підкоригувати листи. Зверніть увагу на те, щоб в стиках між гіпсокартоном не було пустот.
- Завершальний етап – закрити приміщення, щоб в ньому не було протягів, і при мінімальній вологості на сім днів. Після цього можна приступати до фінішної обробки.
Як купити клей для гіпсокартону?
Зробити замовлення на сайті konstruktiv.kiev.ua можна в онлайн-режимі. Для цього потрібно додати обрану клейову суміш в «Кошик», вказати її необхідну кількість і заповнити персональні дані.
Якщо виникло питання вибору або ціни на клей для гіпсокартону в Києві, зверніться за допомогою до наших менеджерів. Вони підкажуть, який розчин краще підійде для запланованого вами типу роботи (гіпсовий, монтажний, силіконовий або поліуретановий), дадуть відповідь на питання, оформлять замовлення та доставку.
Також в нашому магазині можна придбати багато інших матеріалів для ремонтних і будівельних робіт. Діють оптові та роздрібні ціни. Доставка здійснюється по Києву та Київській області.
Здійснюємо доставку товару замовленого на нашому сайті по всій Україні
Якщо вам потрібно позбутися будівельного сміття, підберемо машину і зробимо прорахунок
Наша компанія може допомогти вам при промислових та офісних переїздах
Мати вдома арсенал техніки ніхто не може собі дозволити, ефективніше взяти в оренду