Клей, пінопласт ...
Телефонуйте нам:

+38 (067) 480 90 67

+38 (050) 476 95 55

Графік роботи:

Пн.-Пт. : 9:00-18:00

Сб. : 9:00-13:00

Каталог товарів

Клей для мозаїки

Як це працює
КОНСТРУКТИВ - це сервіс із закупівель будівельних матеріалів без “головної болі”

Ми просто беремо частину постачання будівельних матеріалів на об'єкт на себе та звільняємо Вам час.

  • Підбір матеріалів Підбір матеріалів
  • Складання кошторису Складання кошторису
  • Оплата Оплата
  • Доставка та розвантаження Доставка та розвантаження

Клей для мозаїки

Клей для мозаїчної плитки – спеціальний склад, що забезпечує надійне кріплення елементів мозаїки на підлозі, стіні, бортах басейну та на інших поверхнях. Мозаїка виглядає благородніше в порівнянні зі звичайним кахлем, тому її все частіше використовують для обробки кухонного фартуха або ванної кімнати. Крім того, можливе укладання мозаїки на будь-які криволінійні та радіусні поверхні, що дозволяє реалізувати найоригінальніші дизайнерські ідеї.

Купити клей для мозаїчної плитки можна в нашому інтернет-магазині Конструктив за вигідною ціною. Перед оформленням замовлення ознайомтеся з різновидами клейових складів та їх особливостями.

Види клею для мозаїки

На нашому сайті представлений великий вибір клеїв, кожен з яких має свою функціональність, яка визначає місце його застосування. Клей для плитки та мозаїки представлений трьома типами:

  1. Цементний. Продається в сухому вигляді з використанням білого або сірого цементу. Перед початком робіт суміш потрібно розвести водою або латексом. Цементний клей підрозділяється на три підвиди: жорсткий (для облицювання гладкої та чистої поверхні, а також для роботи з цегляною або заштукатуреною стіною), еластичний (для зовнішніх робіт або влаштування «теплої підлоги»), високоеластичний (добре закріплює плитку на основах, що не вбирають вологу, а також в будівлях з вібрацією). Перевага цементного клею для мозаїки – низька ціна.
  2. Дисперсійний. Однокомпонентний склад, який продається в готовому вигляді. Він простий у використанні, оскільки не потребує додаткових приготувань. Дуже добре підходить для роботи в квартирі, так як не залишає після себе шар пилу. Крім того, він економічно витрачається, залишок не засихає, варто лише щільно накрити відро з сумішшю.
  3. Реактивний. Належить до двокомпонентних сумішей, має поліуретанову або епоксидну основу. Застосовується для особливо складних робіт, підходить для натурального каменю та інших основ, які «бояться» вологи. Клей для мозаїки цього виду фіксує плитку навіть на скляній, дерев'яній, пластиковій і металевій поверхні.

Особливості вибору плиткового клею

Вибір клею залежить перш за все від типу мозаїки. Наприклад, для керамічної мозаїки підійде практично будь-який цементний клей. Важливо враховувати тип основи (вбираюча або невбираюча, проста або складна). Керамічна мозаїка має щільну непрозору структуру, тому можна використовувати як білий, так і сірий клей.

Купуючи клейовий склад для мозаїки з натурального каменю, варто приділити увагу породі мармуру, так як деякі з них при тривалому контакті з водою можуть змінювати колір. Якщо камінь чутливий до вологи, то краще підійде швидкотвердіючий склад, а якщо ні – еластичний клей.

Скляна мозаїка має прозору або напівпрозору структуру, що дозволяє нам бачити поверхню, на яку вона покладена. Отже сірі суміші – не найкращий вибір, так як буде видно грубу основу, виконану з клейового складу. Це, безумовно, не поліпшить вигляд вашого облицювання. У подібних ситуаціях використовувати потрібно тільки білий клей для мозаїки.

Також перед покупкою клею для плитки потрібно враховувати особливості оброблювальної основи та вид приміщення. Якщо поверхня гладка та чиста, склад буде легко наноситись навіть силіконовим шпателем. На таких стінах мозаїчний малюнок виглядає, немов з бісеру. На оштукатурену поверхню або цементну стяжку укласти декоративні елементи можна будь-яким клеєм. Якщо облицювання буде проводиться на шорсткій або гідроізоляційній основі, краще використовувати високоеластичний клей.

Укладати плитку в теплому приміщенні легко, але зовсім інша справа, коли стіни та підлога будуть постійно перебувати під впливом вологи. Такими місцями виступають басейни, фонтани, парові лазні. В такому разі підійде суміш з особливими властивостями. Клей для мозаїки в душовій і в інших приміщеннях з підвищеною вологістю повинен бути еластичним і сприяти сталому закріпленню мозаїки на поверхню.

Особливості роботи

Під час облицювання мозаїкою на сітчасту або паперову основу укладають листи горілиць конкретно на свіжонанесений клей. При цьому рівномірно притискають гумовим шпателем по всій поверхні листа. Відстань має бути рівною між шматочками мозаїки та листами. Цей момент важливий для однакових швів мозаїчного облицювання.

Папір, який використовується для мозаїчної збірки, легко знімається вологою губкою після того, як клей остаточно висохне. Для цього потрібна доба. Щоб процес твердості не порушувався, знімати папір необхідно з мінімальною кількістю води.

Як купити клей для мозаїки в Києві?

Придбати клей можна прямо на нашому сайті konstruktiv.kiev.ua, додавши обраний товар в «Кошик» і вказавши його необхідну кількість. Діапазон цін – від 200 до 313 гривень. Також можна зателефонувати або написати в live-чаті нашим менеджерам. Вони дадуть відповідь на питання та допоможуть визначитися з видом клейового складу для мозаїки. Доставка будівельних матеріалів здійснюється по Києву та Київській області.