Клей, пінопласт ...
Телефонуйте нам:

+38 (067) 480 90 67

+38 (050) 476 95 55

Графік роботи:

Пн.-Пт. : 9:00-18:00

Сб. : 9:00-13:00

Каталог товарів

Лаки для дерева і каменю

Лак для каменю і бетону Siltek Stone Varnish, 10 л Лак для каменю і бетону Siltek Stone Varnish, 10 л

1 782,00 грн

В наявності
Лак для каменю Kompozit STRONG AQUA Лак для каменю Kompozit STRONG AQUA

212,00 грн

Під замовлення
Як це працює
КОНСТРУКТИВ - це сервіс із закупівель будівельних матеріалів без “головної болі”

Ми просто беремо частину постачання будівельних матеріалів на об'єкт на себе та звільняємо Вам час.

  • Підбір матеріалів Підбір матеріалів
  • Складання кошторису Складання кошторису
  • Оплата Оплата
  • Доставка та розвантаження Доставка та розвантаження

Вибираємо лаки

Дерево – будівельний матеріал природного походження, саме тому воно потрапляє в особливу групу ризику, оскільки наражається на небезпеку не тільки від зовнішніх погодних умов, але і від природних шкідників, а також різних грибкових захворювань, що викликають гниття і корозійні процеси на його поверхні. З метою захисту дерев'яної конструкції, були розроблені і вироблені різні антисептичні засоби захисту для таких поверхонь.

До їхнього складу входять різні елементи, які володіють захисними функціями, що допомагають значно збільшити термін служби і «здоров'я» деревини. Ці засоби поділяються на дві групи, лаки і просочення-антисептики, кожна з яких включає в себе різні види цих препаратів.

Види лаків для дерева та їх властивості

Лаки – це антисептики, призначені для обробки дерев'яних елементів, що знаходяться з внутрішнього або зовнішнього боку приміщення. Вони розрізняються за своїм складом і властивостями, а також діляться на такі види:

  • Акриловий лак для дерева – це готова суміш природних елементів, які були розчинені за допомогою розчинників, що мають органічну основу. Плівка, що отримується в результаті його нанесення, вельми швидко стирається. Ці лаки для дерева призначені для внутрішніх робіт, оскільки вони екологічно чисті.
  • Алкідний лак для дерева виробляються з різних видів синтетичних смол, у які додаються сикативи. Їхніми розчинниками є синтетичні масла. Він використовується як лак для дерева для зовнішніх робіт, але, будучи універсальним, може застосовуватись при проведенні будівельних робіт із зовнішнього боку будівлі.
  • Лак для дерева на водній основі або водоемульсійні служить для ефективного захисту деревини від зовнішніх факторів. Є універсальним і застосовується при виконанні не тільки внутрішніх, але і зовнішніх робіт.
  • Фарби-лаки для дерева дають можливість ефективно захистити дерев'яну поверхню від різних паразитів, грибкових і гнійних захворювань, процесів корозії. Такими розчинами можна обробити зовнішні дерев'яні стіни будинків, карнизи, віконні рами та багато іншого. Однією обробки вистачає на кілька років ефективного захисту.

Купити водний лак для дерева в Києві, як і інші види лаків, можна за доступною ціною, не виходячи з дому, просто скориставшись послугами нашого інтернет-магазину «Конструктив. Будівельні матеріали».

Просочення-антисептик для дерева та його види

Подібні просочення-антисептики є чудовими захисними засобами глибокого проникнення для деревини. Вони діляться на просочення для дерева зовнішні. Вони мають ряд функцій, що надійно захищають деревину від зовнішніх факторів не тільки зовні, але і всередині. До них відноситься і водовідштовхувальне просочення для дерева зі збільшеною опірністю підвищеної вологості повітря. Крім того, просочення для деревозахисної оболонки допомагає вберегти деревину від багатьох захворювань і значно збільшити термін її служби. Такий антисептик для дерева зручний у використанні, ціна його зовсім не висока і купити його можна в нашому будівельному онлайн-магазині.

Де придбати лаки в Києві?

Ви можете придбати лаки в нашому інтернет-магазині Конструктив.