Нова послуга! Оренда техніки 🚜
Клей, пінопласт ...
Телефонуйте нам:

+38(044) 390 09 33

+38(067) 480 90 67

Графік роботи:

Пн.-Пт. : 9:00-18:00

Сб. : 9:00-13:00

Каталог товарів

Масляні електрорадіатори

Як це працює
КОНСТРУКТИВ - це сервіс із закупівель будівельних матеріалів без “головної болі”

Ми просто беремо частину постачання будівельних матеріалів на об'єкт на себе та звільняємо Вам час.

  • Підбір матеріалів Підбір матеріалів
  • Складання кошторису Складання кошторису
  • Оплата Оплата
  • Доставка та розвантаження Доставка та розвантаження

Масляні електрорадіатори

Більшість людей сьогодні використовують масляний радіатор для того, щоб зігрітися в холодну пору, коли центральне опалення ще відключене або його просто не вистачає. 

Масляний радіатор практичний своєю мобільністю, довговічністю і безпекою на відміну від інших обігрівачів. Використовують масляний радіатор як обігрівач основного джерела тепла в приміщеннях будь-якого розміру. Система опалення у радіатора така ж, як і у звичайній батареї – чим більше секцій обігрівача, тим більше кімната буде нагріватися.

Принцип роботи масляного радіатора

Працює масляний радіатор дуже просто. За допомогою електричної спіралі, яка знаходиться всередині металевого корпусу, що наповнений мінеральним маслом, тепло протікає за схемою: тепло -> масло, олія -> корпус, корпус -> повітря. Саме тому температура в обігрівачі не виходить за 150 С, завдяки чому запобігається виникнення пожежі.

Електричний масляний радіатор не спалює кисень, тому повітря в приміщенні залишається чистим. Однак варто пам'ятати, що обігрівач потрібно ставити тільки вертикально, в іншому випадку він перегорить. Зазвичай масляний радіатор має не більше трьох ступенів потужності, завдяки цій особливості, в дуже холодну пору можна збільшити тепловіддачу. 

Ціна масляного радіатора може бути різною і залежати від виробника, форми, матеріалу та інших параметрів. Однак якщо ж знати компанію, виробника, бренд, параметри за якими ви хочете вибрати обігрівач, то і з вартістю визначитися буде легше. 

Зараз багато виробників масляних радіаторів оснащують їх термостатом. Завдяки цьому регулюючому пристрою, в приміщенні може підтримуватися температура з точністю до 10 С. Це не тільки робить кімнату комфортнішою, але і відмінно економить електроенергію і ваш бюджет.

Також у багатьох радіаторах є таймер, завдяки якому ви можете прийти вже в теплий будинок. На час вашої відсутності він не працює, а включається за півгодини до вашого приходу. Нерідко зустрічаються також радіатори з вентилятором, за допомогою якого кімната нагрівається значно швидше.

Де купити масляний радіатор

Купити масляний радіатор можна в будь-якому господарському магазині, а ще краще замовити його в нашому інтернет-магазині з доставкою по всій Україні з Києва. Ми пропонуємо звернути увагу на лінійку обігрівачів торгової марки «Термія». Цей обігрівач вважається найпрактичнішим, оскільки займає небагато місця, невеликий у розмірах і може використовуватися в кімнатах різних габаритів. Також є можливість оформити покупку електричного масляного радіатора «Термія» у розстрочку.

Додаткові послуги Перейти в розділ
Доставка товара

Здійснюємо доставку товару замовленого на нашому сайті по Києву та Київській області

Вивезення будівельного сміття

Здійснюємо доставку товару замовленого на нашому сайті по Києву та Київській області

Вантажоперевезення

Здійснюємо доставку товару замовленого на нашому сайті по Києву та Київській області

Кредитування

Здійснюємо доставку товару замовленого на нашому сайті по Києву та Київській області