Бітумна мастика, бітумні грунти
Ми просто беремо частину постачання будівельних матеріалів на об'єкт на себе та звільняємо Вам час.
Підбір матеріалів
Складання кошторису
Оплата
Доставка та розвантаження

Бітумна мастика – купити в Україні
Бетонні споруди виглядають надійно і при правильному оформленні можуть прослужити багато десятків років. Однак навіть найміцніші будівлі потребують додаткового захисту від вологи. В іншому випадку вода може дійти до самої арматури і згодом зруйнувати бетонну конструкцію. Для того, щоб забезпечити хорошу гідроізоляцію, багато фахівців рекомендують використовувати бітумну мастику. Завдяки своєму складу і консистенції, вона здатна надійно зміцнити поверхні та захистити їх від проникнення вологи під бетон.
Особливості бітумної мастики
Під бітумною мастикою мається на увазі штучна суміш, яка створена на основі органічних (або неорганічних) в'яжучих компонентів. Для довговічності і додаткового захисту поверхні виробники також використовують спеціальні мінеральні добавки. Це можуть бути азбест, мінеральна вата, доломіт, кварц, тальк, зола і т.д. Крім того що подібні наповнювачі збільшують щільність і довговічність бітумної мастики, вони також здатні помітно скоротити витрату основного матеріалу.
Є кілька критеріїв вибору якісної бітумної мастики:
- Однорідність. В суміші не повинні бути присутніми частинки мінеральних добавок, що не просочені основним в'язким компонентом.
- Зручність при нанесенні.
- Допустима кількість шкідливих компонентів. В іншому випадку ви можете отримати сильне отруєння токсичними речовинами.
- Теплостійкість не нижче 65 градусів.
- Водонепроникність.
- Здатність швидко та надійно склеїти рулонні матеріали.
Ціни на бітумну мастику будуть варіюватися в залежності від:
- сипа будівельного матеріалу;
- бренду;
- додаткових властивостей суміші;
- методу нанесення суміші на поверхню і т.д.
Основні типи бітумної мастики
Незважаючи на те, що бітумна мастика з'явилася на ринку будівельних матеріалів порівняно недавно, вона до цих пір не втрачає своєї популярності. Більш того, сьогодні на полицях магазинів можна зустріти величезну різноманітність сумішей, які можуть використовуватися в тих чи інших цілях. Виходячи з цього критерію, усі бітумні мастики поділяються на:
- Гідроізоляційні мастики. Як правило, продаються у вигляді густої пасти. Така бітумна мастика готова до застосування відразу ж після покупки. Крім бітумної основи, вона складається з різноманітних мінеральних наповнювачів, емульсій і смол синтетичного походження. Завдяки високій міцності, яку забезпечує цей матеріал, його можна використовувати для гідроізоляції стін, ремонту покрівлі, зміцнення фундаментів, труб, металевих конструкцій і т.д.
- Мастика для покрівлі. Як і попередній варіант підходить для ремонту дахів будинків. Крім цього, мастика може використовуватися також як самостійний матеріал для покриття покрівлі. За консистенцією мастика нагадує в'язку й однорідну пасту, через що може легко наноситися на основу за допомогою спеціальної кисті. Головною перевагою суміші є те, що її можна використовувати практично для всіх основ. Нею покривають сталь, бетон, дерево і т.д.
- Бітумно-мінеральна мастика. Як і багато інших видів мастики, така паста випускається вже в готовому вигляді і має в'язку консистенцію. Її виробляють на основі нафтового бітуму з додаванням різних мінеральних наповнювачів. Завдяки хорошій еластичності і теплостійкості цей будматеріал може перенести будь-які перепади температур. Саме це дозволяє використовувати його для зовнішніх оздоблень будинку (для фундаментів, покрівлі тощо).
- Бітумний праймер. Бітумний праймер використовується для найрізноманітніших цілей. З його допомогою можна здійснювати ґрунтовку таких поверхонь, як бетон, метал, деревина і т.д. Крім того, праймер є відмінним гідроізоляційним матеріалом. Він швидко висихає, стійкий до перепадів температур і перешкоджає корозійним процесам.
Холодна і гаряча бітумна мастика: відмінності і особливості
Крім вищеописаної класифікації, мастики ділять також за їхніми технологічними особливостями. Виокремлюють такі категорії будматеріалів:
-
мастика гарячого застосування;
-
мастика холодного застосування.
Безпосередньо перед використанням гарячої мастики її варто розігріти до температури вище 150 градусів. Звичайно, це трохи ускладнює процес монтажу, проте гарячі суміші володіють великою кількістю переваг:
-
надійний захист поверхні;
-
особлива гнучкість матеріалу;
-
повністю відсутня усадка матеріалу;
-
можливість установки навіть при найнижчих температурах;
-
НЕ пориста структура;
-
доступна вартість.
Все це дозволяє використовувати гарячу мастику в найрізноманітніших цілях. Вона підходить для оформлення покрівлі або захисту фундаменту. Багато фахівців відзначають, що саме цей вид мастики актуальний для зміцнення поверхонь, що знаходяться у водонасиченому грунті.
Мастика холодного застосування – найпопулярніший варіант, який має такі переваги:
-
Простота установки. У порівнянні з гарячою мастикою, холодні аналоги не вимагають додаткового розігріву перед нанесенням. Це робить їх зручними для проведення як масштабних, так і дрібних будівельних робіт.
-
Широкий асортимент різноманітних відтінків, що дозволяють підібрати мастику відповідно до забарвленням плитки, черепиці і т.д.
-
Стійкість до сонячних променів.
-
Можливість здійснення монтажу при будь-яких температурах, навіть найнижчих.
-
Надійний захист поверхні.
Сьогодні на полицях магазинів можна зустріти холодні бітумні мастики на розчинниках або на водних засадах. Вибирати той чи інший варіант варто з урахуванням типу будівельних робіт.
Переваги використання бітумної мастики
Усім відомо, що гідроізоляція є важливим етапом під час будівельних і ремонтних робіт. Саме вона дозволяє збільшити довговічність майбутніх будівель і різноманітних конструкцій. Для того, щоб максимально захистити основу від проникнення вологи, використовують спеціальні суміші. Бітумна мастика вважається одним з найоптимальніших і найпопулярніших матеріалів. Вона встигла зарекомендувати себе з кращого боку і застосовується по всьому світу. Популярність її обумовлюється величезною кількістю переваг будівельного матеріалу:
-
Швидка і якісна закупорка будь-яких дефектів на поверхні, навіть найменших. Властивість, яка дозволяє помітно вирівняти основу.
-
Бітумна мастика максимально стійка до появи грибка і цвілі. Також вона запобігає розвитку на поверхні інших шкідливих мікроорганізмів.
-
Завдяки хорошим адгезивним властивостям бітумну мастику можна наносити на будь-яку поверхню. Вона використовується при обробці металу, деревини, бетону і т.д.
-
Матеріал не схильний до появи тріщин і відрізняється хорошою еластичністю. Все це дозволяє якісно зміцнити основу споруди або конструкції.
-
Завдяки складу суміші на поверхні створюється спеціальна захисна плівка, яка перешкоджає проникненню вологи до основи.
-
Стійкість до різких перепадів температур.
-
Можливість використовувати мастику як при жаркій погоді, так і при сильних морозах.
-
Простота в нанесенні, яка забезпечується наявністю функціональних загусників. Як правило, для цих цілей використовують крихти торфу або крейди.
-
Хороші теплоізоляційні властивості.
-
Армуючі якості.
-
Швидке висихання. Деякі види бітумної мастики (гаряча або холодна на водній основі) здатні висохнути вже за 5 хвилин. Холодна мастика, яка виготовлена на розчинниках, сохне за півгодини.
-
Наявність клейових компонентів.
-
Можливість здійснити фарбування у будь-який відтінок.
Сфери застосування бітумної мастики
Завдяки величезній кількості переваг бітумну мастику використовують у найрізноманітніших сферах. Найчастіше будматеріал застосовують:
-
У процесі облаштування покрівлі заміських будинків.
-
Під час ремонту даху. Завдяки бітумній мастиці ви можете вирівняти попередній шар покрівлі, закрити щілини і різноманітні тріщини, прибрати западини, глибина яких не перевищує 0,5 см.
-
При гідроізоляції швів у великих штучних водоймах. Як правило, бітумною мастикою обробляються басейни та декоративні фонтани.
-
Для додаткового захисту металу від корозії.
-
Під час ізоляції точок примикання, які з'єднують дах і водостічний канал (димову трубу, вентиляційний канал, парапет і т.д.).
-
Для додаткового захисту фундаменту будинку.
-
У процесі укладання та реставрації асфальтованих доріг. Використовуючи бітумну мастику, можна закрити всі великі тріщини і западини на асфальті. Багато з нас помічали, як на пошкоджену ділянку висипається гаряча суміш. Це і є бітумна мастика, яка прямо на місці розігрівається до необхідної температури. Після того, як в процесі підігріву з матеріалу випарується вся волога, в нього додають різноманітні наповнювачі, що збільшують довговічність готового результату.
Купити бітумну мастику в Києві й Україні
Вибираючи мастику на бітумній основі, варто уважно розрахувати витрату матеріалу. Як правило, вам знадобиться близько двох кілограмів суміші на один квадратний метр площі. Також потрібно враховувати швидкість висихання продукції, термін експлуатації мастики та її вартість.
Для того ж, щоб безпомилково підібрати правильний вид будматеріалу, варто, в першу чергу, орієнтуватися на призначення мастики. Визначте, які роботи ви плануєте виконувати (покрівельні, внутрішні, зовнішні, гідроізоляційні і т.д.). Від видів робіт також буде залежати спосіб монтажу матеріалу. У деяких випадках ви можете впоратися з укладанням самостійно, в той час як для певних процесів вам потрібно буде звернутися за допомогою фахівців.
Купити бітумну мастику в Києві ви можете прямо зараз на сайті нашого інтернет-магазину. Ми пропонуємо величезний вибір якісних будівельних матеріалів за доступною вартістю. Таким чином, ви точно зможете знайти варіант, який вам ідеально підходить. Наш магазин співпрацює виключно з перевіреними виробниками, тому ви можете бути впевнені в якості та довговічності продукції.
Здійснюємо доставку товару замовленого на нашому сайті по всій Україні
Якщо вам потрібно позбутися будівельного сміття, підберемо машину і зробимо прорахунок
Наша компанія може допомогти вам при промислових та офісних переїздах
Мати вдома арсенал техніки ніхто не може собі дозволити, ефективніше взяти в оренду