Клей, пінопласт ...
Телефонуйте нам:

+38 (067) 480 90 67

+38 (050) 476 95 55

Графік роботи:

Пн.-Пт. : 9:00-18:00

Сб. : 9:00-13:00

Каталог товарів

Маяк штукатурний (рейка)

Як це працює
КОНСТРУКТИВ - це сервіс із закупівель будівельних матеріалів без “головної болі”

Ми просто беремо частину постачання будівельних матеріалів на об'єкт на себе та звільняємо Вам час.

  • Підбір матеріалів Підбір матеріалів
  • Складання кошторису Складання кошторису
  • Оплата Оплата
  • Доставка та розвантаження Доставка та розвантаження

Маяк штукатурний (рейка) і його види

Ви вирішили провести ремонтні роботи в будинку своїми силами, не залучаючи до процесу професійних будівельників і справа повільно, але впевнено просувається вперед.  Але дійшовши до етапу вирівнювання поверхні стін за допомогою штукатурки у вас виникло питання «Як вирівняти стіни так, щоб вони вийшли ідеально гладкими і рівними?».  Зробити це насправді дуже просто – використовуйте для цього штукатурні маячки.

Для того, щоб домогтися бажаного результату, досить просто розмістити на оброблюваній поверхні стіни маякові рейки паралельними рядами. Для такого позначення можуть бути застосовані профілі зі сталі або звичайні рейки з дерева.  Саме за допомогою такого нехитрого пристосування у ремонтників зі стажем і виходить протягнути правильно і рівно вирівнюючий розчин. Необхідно враховувати і те, що дерев'яні маячки, під дією штукатурного розчину, набухають і змінюють свою форму.  Тому працівники будівельної сфери використовують металеві маячки.

Як і будь-який інший матеріал, рейки для вирівнювання штукатурного шару представлені модельним рядом, що включає в себе кілька різноманітних видів таких маячків, що дозволяють значно прискорити проведення ремонтного процесу.

Види штукатурних маячків

Давайте розглянемо детальніше існуючі види цих допоміжних будівельних пристосувань, кожен з яких має свої переваги і недоліки:

  1. Маяк штукатурний дерев'яний – це виготовлене з дерев'яної рейки допоміжне пристосування багаторазового використання, яке дуже часто можна зустріти на будівельних майданчиках.  Його основними перевагами є дуже низька вартість і багаторазове використання.

  2. Металева рейка – допоміжний будівельний інструмент сучасного зразка. Він використовується для нанесення рівномірного шару штукатурки на стіну. Працювати з його допомогою можна дуже легко і швидко, але такий маячок абсолютно не придатний для вторинного використання, оскільки в процесі вилучення зі стіни отримує сильну деформацію.

Такі рейки виробляються з оцинкованих листів сталі і мають висоту 6-10 мм, а стандартною називається висота в 3 метри.  Крім простих прямих, існують також маячки різних форм, найпоширеніші серед них направляючі, зовні нагадують літери «Т» і «L».  Вони виробляються з алюмінію і встановлюються на зовнішні кути.

Останнім часом широкого поширення набули різні кріплення для маячків. Вони дуже сильно полегшують роботу, оскільки відпадає необхідність безпосереднього кріплення рейки на вирівнюючий розчин. Тому не потрібно очікувати на повне висихання раніше нанесеного шару штукатурки для кріплення рейки.

При необхідності маяки штукатурні купити можна в інтернет-магазині нашої компанії Конструктив, що займається реалізацією різних будівельних матеріалів.  Крім того, ми надаємо покупцям всі необхідні сертифікати на товар.