Нова послуга! Оренда техніки 🚜
Клей, пінопласт ...
Телефонуйте нам:

+38(044) 390 09 33

+38(067) 480 90 67

Графік роботи:

Пн.-Пт. : 9:00-18:00

Сб. : 9:00-13:00

Каталог товарів

Паробар'єр

Як це працює
КОНСТРУКТИВ - це сервіс із закупівель будівельних матеріалів без “головної болі”

Ми просто беремо частину постачання будівельних матеріалів на об'єкт на себе та звільняємо Вам час.

  • Підбір матеріалів Підбір матеріалів
  • Складання кошторису Складання кошторису
  • Оплата Оплата
  • Доставка та розвантаження Доставка та розвантаження

Купити паробар'єр в Києві

Щодня ​​на будівельному ринку ми спостерігаємо появу нових якісних товарів, які полегшують людську працю під час ремонту та будівництва об'єктів.  Одні з таких новинок – паробар’єри і гідробар'єри. Ці будівельні матеріали завершують роботи і продовжують терміни служби. Це відбувається завдяки перешкоді конденсату і прямого попадання води на дерев'яну поверхню, що дає захист і зберігає ізоляційні властивості матеріалу. З цієї причини паробар'єр – поширений якісний матеріал для будівництва. Купити паробар'єр можна на нашому сайті Конструктив у будь-який час. 

Купити паробар'єр в магазині Конструктив

Гідробар'єр за структурою нагадує ізоляційну плівку мембранного виду, але в порівнянні з паробар’єром має багато мембран і отворів, які не дозволяють проникати рідині всередину.  Поклавши під черепицю такий бар'єр, ви позбавите себе від вогкості на десятки років, і не потрібно буде міняти матеріал ще дуже довгий час.

Продається матеріал в основному в рулонах і за характеристиками відрізняються щільністю і параметрами мембранних осередків.  До того ж, існують плівки, краї яких клеяться самостійно, що полегшує ремонт.

Гідробар'єр і паробар'єр в Києві в абсолютно різних варіантах завжди можна знайти на сайті нашого будівельного магазину Конструктив за доступними цінами в будь-який час.

Ціна на паробар'єр в Києві

Паробар'єр – це плівковий матеріал в три шари, який теж має мембранну структуру.  Перший шар матеріалу має основу поліпропілену і з обох боків покривається поліетиленовим волокном. Такий ізоляційний матеріал служить в якості захисту прокладеної теплоізоляції від різних виділень пари і конденсату на поверхні.

Сьогодні в продажу можна зустріти абсолютно новий тип такого будівельного матеріалу, який має четвертий шар – алюмінієвий. Він служить в якості екранного відображення, а також значно підвищує тепло, володіє ізоляційними характеристиками.  Цей матеріал теж продається в рулонах. Якщо вам потрібен паробар'єр, ціна в Києві доступна в будівельному магазині Конструктив.

Будь-який теплоізоляційний матеріал можливо придбати в Києві легко і швидко. Для цього вам навіть не потрібно виходити з дому. Купуючи будівельні матеріали в нашому магазині, за запитом ми надамо всі необхідні документи якості і сертифікати безпеки.  До того ж, ми можемо доставити товар по місту, щоб заощадити ваш час.

Додаткові послуги Перейти в розділ
Доставка товара

Здійснюємо доставку товару замовленого на нашому сайті по Києву та Київській області

Вивезення будівельного сміття

Здійснюємо доставку товару замовленого на нашому сайті по Києву та Київській області

Вантажоперевезення

Здійснюємо доставку товару замовленого на нашому сайті по Києву та Київській області

Кредитування

Здійснюємо доставку товару замовленого на нашому сайті по Києву та Київській області