Клей, пінопласт ...
Телефонуйте нам:

+38 (067) 480 90 67

+38 (050) 476 95 55

Графік роботи:

Пн.-Пт. : 9:00-18:00

Сб. : 9:00-13:00

Каталог товарів

Паробар'єр

Як це працює
КОНСТРУКТИВ - це сервіс із закупівель будівельних матеріалів без “головної болі”

Ми просто беремо частину постачання будівельних матеріалів на об'єкт на себе та звільняємо Вам час.

  • Підбір матеріалів Підбір матеріалів
  • Складання кошторису Складання кошторису
  • Оплата Оплата
  • Доставка та розвантаження Доставка та розвантаження

Купити паробар'єр в Києві

Щодня ​​на будівельному ринку ми спостерігаємо появу нових якісних товарів, які полегшують людську працю під час ремонту та будівництва об'єктів.  Одні з таких новинок – паробар’єри і гідробар'єри. Ці будівельні матеріали завершують роботи і продовжують терміни служби. Це відбувається завдяки перешкоді конденсату і прямого попадання води на дерев'яну поверхню, що дає захист і зберігає ізоляційні властивості матеріалу. З цієї причини паробар'єр – поширений якісний матеріал для будівництва. Купити паробар'єр можна на нашому сайті Конструктив у будь-який час. 

Купити паробар'єр в магазині Конструктив

Гідробар'єр за структурою нагадує ізоляційну плівку мембранного виду, але в порівнянні з паробар’єром має багато мембран і отворів, які не дозволяють проникати рідині всередину.  Поклавши під черепицю такий бар'єр, ви позбавите себе від вогкості на десятки років, і не потрібно буде міняти матеріал ще дуже довгий час.

Продається матеріал в основному в рулонах і за характеристиками відрізняються щільністю і параметрами мембранних осередків.  До того ж, існують плівки, краї яких клеяться самостійно, що полегшує ремонт.

Гідробар'єр і паробар'єр в Києві в абсолютно різних варіантах завжди можна знайти на сайті нашого будівельного магазину Конструктив за доступними цінами в будь-який час.

Ціна на паробар'єр в Києві

Паробар'єр – це плівковий матеріал в три шари, який теж має мембранну структуру.  Перший шар матеріалу має основу поліпропілену і з обох боків покривається поліетиленовим волокном. Такий ізоляційний матеріал служить в якості захисту прокладеної теплоізоляції від різних виділень пари і конденсату на поверхні.

Сьогодні в продажу можна зустріти абсолютно новий тип такого будівельного матеріалу, який має четвертий шар – алюмінієвий. Він служить в якості екранного відображення, а також значно підвищує тепло, володіє ізоляційними характеристиками.  Цей матеріал теж продається в рулонах. Якщо вам потрібен паробар'єр, ціна в Києві доступна в будівельному магазині Конструктив.

Будь-який теплоізоляційний матеріал можливо придбати в Києві легко і швидко. Для цього вам навіть не потрібно виходити з дому. Купуючи будівельні матеріали в нашому магазині, за запитом ми надамо всі необхідні документи якості і сертифікати безпеки.  До того ж, ми можемо доставити товар по місту, щоб заощадити ваш час.