Клей, пінопласт ...
Телефонуйте нам:

+38 (067) 480 90 67

+38 (050) 476 95 55

Графік роботи:

Пн.-Пт. : 9:00-18:00

Сб. : 9:00-13:00

Каталог товарів

Плівки (тепличні, будівельні, пакувальні)

Як це працює
КОНСТРУКТИВ - це сервіс із закупівель будівельних матеріалів без “головної болі”

Ми просто беремо частину постачання будівельних матеріалів на об'єкт на себе та звільняємо Вам час.

  • Підбір матеріалів Підбір матеріалів
  • Складання кошторису Складання кошторису
  • Оплата Оплата
  • Доставка та розвантаження Доставка та розвантаження

Застосування плівки значно спрощує виконання будівельних і ремонтних робіт як на великих об'єктах, так і в квартирах і приватних будинках.

Плівка поліетиленова в Україні

Розвиток хімічної промисловості, впровадження нових технологій дозволило створити велику кількість різноманітних видів плівки, що застосовуються в різних галузях.

Поліетиленова плівка – це матеріал, який виробляється з гранул поліетилену, причому самі гранули є вторинною сировиною, тобто зроблені з переробленої первинної.  Це значно зменшує вартість плівки.

Плівка поліетиленова будівельна застосовується при заливці і зведенні фундаментів, проведенні покрівельних робіт, гідроізоляції, захисту поверхонь від пилу і пошкоджень, при упаковці і транспортуванні матеріалів.

Популярність поліетиленової плівки обумовлена ​​її властивостями:

  • вологонепроникність;

  • вітронепроникність;

  • еластичність;

  • стійкість плівки до перепадів температури від -50 до + 60 С.

  • тривалий термін експлуатації плівки.

Плівка поліетиленова чорна захистить від проникнення сонячного світла, запобіжить вигорянню.

Міцність плівки поліетиленової залежить від її товщини, яка може бути від 30 мкм до 200 мкм. Підвищеним попитом користується плівка поліетиленова 150 мкм. Випускається поліетиленова плівка в рулонах різного розміру.

Плівка поліетиленова ціна

Спочатку варто визначитися з функціями, які за задумом буде виконувати плівка поліетиленова, ціна на неї різна в різних торгових точках.

Ціна варіюється в залежності від її властивостей. Наприклад, дешевше обійдеться плівка поліетиленова чорна, ціна на яку невисока. З підвищенням попиту, виробники випускають плівку з додатковими характеристиками, прагнучи зробити плівку максимально універсальним і багатофункціональним матеріалом. Ефективно застосувати плівки в утепленні будинків, а саме при гідроізоляції утеплювача.

Спеціально розроблені мембранні плівки виводять вологу назовні, але не пропускають її всередину, що забезпечує відсутність вогкості і конденсату в приміщенні.  Якщо використовується така поліетиленова плівка, ціна окупиться з лишком.

Вартість поліетиленової плівки залежить від розмірів, щільності (товщини), виробника. На плівку поліетиленову ціна в Києві залежить від можливості підприємства налагодити прямі поставки плівки від виробника за оптовими цінами.

Купити поліетиленову плівку в Києві

Ремонт, а тим більше будівництво, яке пов'язане з величезною кількістю закупівель, забирає сили і час. Можливість же зробити всі закупівлі в одному місці значно полегшує і здешевлює весь процес. У нашому будівельному супермаркеті Konstruktiv ви можете купити плівку поліетиленову та будь-які будівельні матеріали, які в широкому асортименті представлені у нас.

Будівельний супермаркет Konstruktiv піклується про своїх клієнтів і постійно стежить за появою нових товарів, при виробництві яких використовувались новітні технології.  Саме в будівельному супермаркеті Konstruktiv можна купити плівку поліетиленову для застосування на всіх етапах будівництва та ремонту. Купити поліетиленову плівку тут можна за найкращою ціною в Києві, наші фахівці допоможуть вам зорієнтуватись у товарах, при необхідності дадуть пораду, виходячи зі свого багатого досвіду, допоможуть розрахувати кількість плівки.