Нова послуга! Оренда техніки 🚜
Клей, пінопласт ...
Телефонуйте нам:

+38(044) 390 09 33

+38(067) 480 90 67

Графік роботи:

Пн.-Пт. : 9:00-18:00

Сб. : 9:00-13:00

Каталог товарів

Профнастил (профлист, металопрофіль)

Як це працює
КОНСТРУКТИВ - це сервіс із закупівель будівельних матеріалів без “головної болі”

Ми просто беремо частину постачання будівельних матеріалів на об'єкт на себе та звільняємо Вам час.

 • Підбір матеріалів Підбір матеріалів
 • Складання кошторису Складання кошторису
 • Оплата Оплата
 • Доставка та розвантаження Доставка та розвантаження

Профнастил

Людині, яка далека від професійної будівельної сфери, термін «профнастил» може здатися дійсно новим і незнайомим. Насправді ж цей матеріал застосовується дуже широко і став уже звичним, навіть необхідним.

Профнастил – це профільований сталевий лист з трапецієподібної формою гофра. Цей товар зараз дуже популярний, адже за допомогою профнастилу можна недорого й ефективно виконати велику кількість різних будівельних і ремонтних робіт.

Для його виготовлення використовується листова, рулонна сталь товщиною 0,5; 0,55; 0,7; 0,8; 1,0 мм. Розміри виробленого профнастилу варіюються в залежності від мети застосування. Профнастил на дах може бути довжиною від 0,5 до 14,0 метрів.

Область застосування виробу надзвичайно широка, виробники випускають різні види виробів:

 • профнастил покрівельний;

 • профнастил на паркан;

 • профнастил стіновий;

 • несучий профнастил;

 • профнастил для виготовлення незнімної опалубки.

Кожен з підвидів має свої особливості, відмінно виконуючи покладену на них функцію.

Наявність полімерних покриттів дозволяє значно підвищити стійкість до різних впливів, запобігти виникненню корозії, значно продовжити термін використання. Найдешевший профнастил – оцинкований, водночас є і самим недовговічним. Деякі види покриття здатні збільшувати декоративність продукту. Наприклад, пластизол дозволяє декорувати профнастил під дерево, а також профнастил під камінь. Профнастил пофарбований поліефірною глянцевою фарбою можна перефарбовувати й оновлювати по необхідності.

Профнастил ціна

Ціни на профнастил залежать від розмірів, товщини листа, матеріалу і покриття. Основну роль у формуванні кінцевої вартості профнастилу відіграє область використання, саме цей фактор диктує умови вибору.

Для монтажу загороджень можна використовувати листи різної товщини і покриття, в залежності від цілей та особливостей застосування. Тому і ціна на профнастил для забору може бути різною, і залежить, в основному, від фінансових можливостей покупців.

Для покрівельних робіт використовують переважно якісніший матеріал, через трудомісткість і недоцільність подальших доробок-переробок. Тому і ціна профнастилу для даху дорожча, ніж ціна профнастилу для забору. Відносно висока ціна покрівельного профнастилу окупається його довговічністю, міцністю, стійкістю, зокрема до фізичних дій, таких як град.

При плануванні покупки і підрахунку витрат, пам'ятайте, що зазначена на профнастил ціна за лист, залежить, перш за все, від його розмірів. Найвигіднішою буде покупка великого листа, але в такому випадку варто подбати про можливості доставки великогабаритного вантажу.

Переймаючись питанням, скільки коштує профнастил, ознайомтеся з товарами, представленими в нашому інтернет-магазині. Ви зможете зорієнтуватися в асортименті, дізнатися ціну профнастилу, ознайомитися з перевагами окремих позицій, переконатися, що ціна на профнастил найкраща в Києві, та зробити правильний вибір.

Купити профнастил у Києві

Споживачі оцінили універсальність профнастилу, зручність роботи з ним, високу якість кінцевого результату. Тут і там бачимо паркани й дахи з профнастилу, шляхетні й глибокі кольорові гами надають додаткової чарівності всій будові.

 

Перш ніж купити профнастил, ознайомтеся з представленим асортиментом і цінами на товар. Витративши трохи часу на початку, з лишком відшкодуєте його, знайшовши оптимальне рішення і цілеспрямовано зробивши покупку.

Наші клієнти вже знають, де можна профнастил купити дешево. У будівельному супермаркеті Konstruktiv ви зможете:

 • купити профнастил для даху;

 • купити покрівельний профнастил;

 • купити профнастил на паркан;

 • купити кольоровий профнастил.

Фахівці нашого супермаркету постійно досліджують ринок, забезпечуючи наших клієнтів можливістю купити профнастил в Києві від кращих виробників, з гарантією якості. Купити профнастил на дах у нас можна різного розміру та кольору. Прийнявши рішення купити профнастил покрівельний у будівельному супермаркеті Konstruktiv, ви можете бути впевнені, що він відповідає всім технічним вимогам і прослужить довгий час.

Додаткові послуги Перейти в розділ
Доставка товара

Здійснюємо доставку товару замовленого на нашому сайті по Києву та Київській області

Вивезення будівельного сміття

Здійснюємо доставку товару замовленого на нашому сайті по Києву та Київській області

Вантажоперевезення

Здійснюємо доставку товару замовленого на нашому сайті по Києву та Київській області

Кредитування

Здійснюємо доставку товару замовленого на нашому сайті по Києву та Київській області