Клей, пінопласт ...
Телефонуйте нам:

+38 (067) 480 90 67

+38 (050) 476 95 55

Графік роботи:

Пн.-Пт. : 9:00-18:00

Сб. : 9:00-13:00

Каталог товарів

Профнастил (профлист, металопрофіль)

Як це працює
КОНСТРУКТИВ - це сервіс із закупівель будівельних матеріалів без “головної болі”

Ми просто беремо частину постачання будівельних матеріалів на об'єкт на себе та звільняємо Вам час.

 • Підбір матеріалів Підбір матеріалів
 • Складання кошторису Складання кошторису
 • Оплата Оплата
 • Доставка та розвантаження Доставка та розвантаження

Профнастил

Людині, яка далека від професійної будівельної сфери, термін «профнастил» може здатися дійсно новим і незнайомим. Насправді ж цей матеріал застосовується дуже широко і став уже звичним, навіть необхідним.

Профнастил – це профільований сталевий лист з трапецієподібної формою гофра. Цей товар зараз дуже популярний, адже за допомогою профнастилу можна недорого й ефективно виконати велику кількість різних будівельних і ремонтних робіт.

Для його виготовлення використовується листова, рулонна сталь товщиною 0,5; 0,55; 0,7; 0,8; 1,0 мм. Розміри виробленого профнастилу варіюються в залежності від мети застосування. Профнастил на дах може бути довжиною від 0,5 до 14,0 метрів.

Область застосування виробу надзвичайно широка, виробники випускають різні види виробів:

 • профнастил покрівельний;

 • профнастил на паркан;

 • профнастил стіновий;

 • несучий профнастил;

 • профнастил для виготовлення незнімної опалубки.

Кожен з підвидів має свої особливості, відмінно виконуючи покладену на них функцію.

Наявність полімерних покриттів дозволяє значно підвищити стійкість до різних впливів, запобігти виникненню корозії, значно продовжити термін використання. Найдешевший профнастил – оцинкований, водночас є і самим недовговічним. Деякі види покриття здатні збільшувати декоративність продукту. Наприклад, пластизол дозволяє декорувати профнастил під дерево, а також профнастил під камінь. Профнастил пофарбований поліефірною глянцевою фарбою можна перефарбовувати й оновлювати по необхідності.

Профнастил ціна

Ціни на профнастил залежать від розмірів, товщини листа, матеріалу і покриття. Основну роль у формуванні кінцевої вартості профнастилу відіграє область використання, саме цей фактор диктує умови вибору.

Для монтажу загороджень можна використовувати листи різної товщини і покриття, в залежності від цілей та особливостей застосування. Тому і ціна на профнастил для забору може бути різною, і залежить, в основному, від фінансових можливостей покупців.

Для покрівельних робіт використовують переважно якісніший матеріал, через трудомісткість і недоцільність подальших доробок-переробок. Тому і ціна профнастилу для даху дорожча, ніж ціна профнастилу для забору. Відносно висока ціна покрівельного профнастилу окупається його довговічністю, міцністю, стійкістю, зокрема до фізичних дій, таких як град.

При плануванні покупки і підрахунку витрат, пам'ятайте, що зазначена на профнастил ціна за лист, залежить, перш за все, від його розмірів. Найвигіднішою буде покупка великого листа, але в такому випадку варто подбати про можливості доставки великогабаритного вантажу.

Переймаючись питанням, скільки коштує профнастил, ознайомтеся з товарами, представленими в нашому інтернет-магазині. Ви зможете зорієнтуватися в асортименті, дізнатися ціну профнастилу, ознайомитися з перевагами окремих позицій, переконатися, що ціна на профнастил найкраща в Києві, та зробити правильний вибір.

Купити профнастил у Києві

Споживачі оцінили універсальність профнастилу, зручність роботи з ним, високу якість кінцевого результату. Тут і там бачимо паркани й дахи з профнастилу, шляхетні й глибокі кольорові гами надають додаткової чарівності всій будові.

 

Перш ніж купити профнастил, ознайомтеся з представленим асортиментом і цінами на товар. Витративши трохи часу на початку, з лишком відшкодуєте його, знайшовши оптимальне рішення і цілеспрямовано зробивши покупку.

Наші клієнти вже знають, де можна профнастил купити дешево. У будівельному супермаркеті Konstruktiv ви зможете:

 • купити профнастил для даху;

 • купити покрівельний профнастил;

 • купити профнастил на паркан;

 • купити кольоровий профнастил.

Фахівці нашого супермаркету постійно досліджують ринок, забезпечуючи наших клієнтів можливістю купити профнастил в Києві від кращих виробників, з гарантією якості. Купити профнастил на дах у нас можна різного розміру та кольору. Прийнявши рішення купити профнастил покрівельний у будівельному супермаркеті Konstruktiv, ви можете бути впевнені, що він відповідає всім технічним вимогам і прослужить довгий час.