Нова послуга! Оренда техніки 🚜
Клей, пінопласт ...
Телефонуйте нам:

+38(044) 390 09 33

+38(067) 480 90 67

Графік роботи:

Пн.-Пт. : 9:00-18:00

Сб. : 9:00-13:00

Каталог товарів

Тепловентилятори промислові

Як це працює
КОНСТРУКТИВ - це сервіс із закупівель будівельних матеріалів без “головної болі”

Ми просто беремо частину постачання будівельних матеріалів на об'єкт на себе та звільняємо Вам час.

  • Підбір матеріалів Підбір матеріалів
  • Складання кошторису Складання кошторису
  • Оплата Оплата
  • Доставка та розвантаження Доставка та розвантаження

Вентилятор промисловий

Сьогодні застосовують різні види тепловентиляторів з метою обігріву різних приміщень.  Їх встановлюють не тільки в житлових кімнатах, але і в офісах, шкільних класах і промислових цехах.

Ці електричні прилади призначені для обігріву та вентиляції приміщень. Основна відмінність промислового апарату від побутового – в потужності двигуна і обсязі простору. Побутові прилади мають тільки один вентилятор, а промислові тепловентилятори забезпечені двома. Завдання такого типу обладнання – оперативно оновити повітря в приміщенні і ефективно прогріти до температури, яка задана в налаштуваннях.

Тепловентилятори промислові: принцип роботи

Принцип роботи тепловентиляторів заснований на фізичному впливі конвенції.  Значна швидкість нагріву досягається завдяки швидкому розгону температури керамічним нагріваючим елементом, а також, енергійним відбором тепла за допомогою лопатей вентилятора.

Тепловентилятори промислові електричні

Тепловентилятор промисловий електричний виконує швидкий і спрямований обігрів. Цікавий факт: середня ефективність обігріву приміщення з використанням промислового тепловентилятора в дванадцять разів більша за обігрів із застосуванням конвекційного радіатора при однаковій потужності.

До речі, можливість просторової орієнтації в потрібному положенні дозволяє досить оперативно створювати зручні температурні зони. Ці опалювальні прилади також вельми ефективно застосовувати для створення теплових зон на вулиці.

Промислові тепловентилятори застосовують в різних галузях промислового призначення. Між собою вони відрізняються габаритними розмірами, потужністю двигуна, продувною і опалювальною здатністю з розрахунку покриття на один метр квадратний.  Найпотужніші електричні тепловентилятори вже класифікують як теплові гармати.

Промислові тепловентилятори «Термія»

Наш інтернет-магазин Конструктив пропонує купити промислові тепловентилятори торгової марки «Термія», які позитивно себе зарекомендували. Виокремимо основні переваги цих опалювальних агрегатів:

  1. Міцний корпус з товстого шару металу, покритий полімером високої якості.

  2. Нагрівальні елементи, виконані з нержавіючої сталі.

  3. Наявність ефекту саморегуляції.

  4. Можливість використання в суворих умовах будівельних майданчиків і об'ємних складських приміщень.

  5. Висока протидія корозії і загартованість нагрівального елементу.

Всі тепловентилятори торгової марки «Термія» відповідають вимогам Технічних Умов «Промислові тепловентилятори». Вони поставляються в зібраному вигляді. До кожного виробу додається технічний паспорт. Для підтримки необхідної температури можлива додаткова комплектація терморегуляторами за окрему оплату.

Купити тепловентилятори промислові в інтернет-магазині Конструктив

Зверніть увагу на можливість купити промисловий тепловентилятор у розстрочку. На вибір покупця існує безліч різноманітних моделей опалювального електричного обладнання. Також увазі наших відвідувачів представлений широкий асортимент будівельного інвентарю, який представлений в Києві, і доступний за актуальною ціною.

Уважні менеджери компанії Конструктив запропонують сезонні знижки на затребувані товари. При необхідності ми організуємо доставку будь-якою транспортною компанією.

Додаткові послуги Перейти в розділ
Доставка товара

Здійснюємо доставку товару замовленого на нашому сайті по Києву та Київській області

Вивезення будівельного сміття

Здійснюємо доставку товару замовленого на нашому сайті по Києву та Київській області

Вантажоперевезення

Здійснюємо доставку товару замовленого на нашому сайті по Києву та Київській області

Кредитування

Здійснюємо доставку товару замовленого на нашому сайті по Києву та Київській області