Клей, пінопласт ...
Телефонуйте нам:

+38 (067) 480 90 67

+38 (050) 476 95 55

Графік роботи:

Пн.-Пт. : 9:00-18:00

Сб. : 9:00-13:00

Каталог товарів

Тепловентилятори промислові

Як це працює
КОНСТРУКТИВ - це сервіс із закупівель будівельних матеріалів без “головної болі”

Ми просто беремо частину постачання будівельних матеріалів на об'єкт на себе та звільняємо Вам час.

  • Підбір матеріалів Підбір матеріалів
  • Складання кошторису Складання кошторису
  • Оплата Оплата
  • Доставка та розвантаження Доставка та розвантаження

Вентилятор промисловий

Сьогодні застосовують різні види тепловентиляторів з метою обігріву різних приміщень.  Їх встановлюють не тільки в житлових кімнатах, але і в офісах, шкільних класах і промислових цехах.

Ці електричні прилади призначені для обігріву та вентиляції приміщень. Основна відмінність промислового апарату від побутового – в потужності двигуна і обсязі простору. Побутові прилади мають тільки один вентилятор, а промислові тепловентилятори забезпечені двома. Завдання такого типу обладнання – оперативно оновити повітря в приміщенні і ефективно прогріти до температури, яка задана в налаштуваннях.

Тепловентилятори промислові: принцип роботи

Принцип роботи тепловентиляторів заснований на фізичному впливі конвенції.  Значна швидкість нагріву досягається завдяки швидкому розгону температури керамічним нагріваючим елементом, а також, енергійним відбором тепла за допомогою лопатей вентилятора.

Тепловентилятори промислові електричні

Тепловентилятор промисловий електричний виконує швидкий і спрямований обігрів. Цікавий факт: середня ефективність обігріву приміщення з використанням промислового тепловентилятора в дванадцять разів більша за обігрів із застосуванням конвекційного радіатора при однаковій потужності.

До речі, можливість просторової орієнтації в потрібному положенні дозволяє досить оперативно створювати зручні температурні зони. Ці опалювальні прилади також вельми ефективно застосовувати для створення теплових зон на вулиці.

Промислові тепловентилятори застосовують в різних галузях промислового призначення. Між собою вони відрізняються габаритними розмірами, потужністю двигуна, продувною і опалювальною здатністю з розрахунку покриття на один метр квадратний.  Найпотужніші електричні тепловентилятори вже класифікують як теплові гармати.

Промислові тепловентилятори «Термія»

Наш інтернет-магазин Конструктив пропонує купити промислові тепловентилятори торгової марки «Термія», які позитивно себе зарекомендували. Виокремимо основні переваги цих опалювальних агрегатів:

  1. Міцний корпус з товстого шару металу, покритий полімером високої якості.

  2. Нагрівальні елементи, виконані з нержавіючої сталі.

  3. Наявність ефекту саморегуляції.

  4. Можливість використання в суворих умовах будівельних майданчиків і об'ємних складських приміщень.

  5. Висока протидія корозії і загартованість нагрівального елементу.

Всі тепловентилятори торгової марки «Термія» відповідають вимогам Технічних Умов «Промислові тепловентилятори». Вони поставляються в зібраному вигляді. До кожного виробу додається технічний паспорт. Для підтримки необхідної температури можлива додаткова комплектація терморегуляторами за окрему оплату.

Купити тепловентилятори промислові в інтернет-магазині Конструктив

Зверніть увагу на можливість купити промисловий тепловентилятор у розстрочку. На вибір покупця існує безліч різноманітних моделей опалювального електричного обладнання. Також увазі наших відвідувачів представлений широкий асортимент будівельного інвентарю, який представлений в Києві, і доступний за актуальною ціною.

Уважні менеджери компанії Конструктив запропонують сезонні знижки на затребувані товари. При необхідності ми організуємо доставку будь-якою транспортною компанією.