Клей, пінопласт ...
Телефонуйте нам:

+38 (067) 480 90 67

+38 (050) 476 95 55

Графік роботи:

Пн.-Пт. : 9:00-18:00

Сб. : 9:00-13:00

Каталог товарів

Cітка просічно-витяжна

Як це працює
КОНСТРУКТИВ - це сервіс із закупівель будівельних матеріалів без “головної болі”

Ми просто беремо частину постачання будівельних матеріалів на об'єкт на себе та звільняємо Вам час.

 • Підбір матеріалів Підбір матеріалів
 • Складання кошторису Складання кошторису
 • Оплата Оплата
 • Доставка та розвантаження Доставка та розвантаження

Купити сітку просічно-витяжну в Києві

Сітка просічно-витяжна (ПВС) – матеріал будівельного призначення, що виготовляється з гладкого листа холоднокатаного оцинкованого металу, методом його просічки з одночасним проведенням витяжки ромбічних поділів сітки.  Завдяки такій формі його виготовлення повністю безвідходне, що дозволяє тримати вартість матеріалу в доступному для всіх розмірі.

Крім того, сітка ЦПВС має цілу низку специфічних переваг, що вигідно виділяють її серед інших схожих матеріалів. Наприклад:

 1. При порушенні цілісності одного або декількох її елементів сама сітка не втрачає своєї цілісності на противагу іншим видам цього будівельного матеріалу (рабиця).
 2. Сітка просічно-витяжна, ціна на яку значно нижче, ніж на інші види сіток, завжди залишається доступною, оскільки її виробництво практично безвідходне.
 3. Сітка просічна досить просто обробляється і приймає необхідні вам форми, не втрачаючи при цьому своєї міцності, а також може піддаватися повторній обробці.
 4. Її можна з'єднати за допомогою зварювального апарату.  Також вона може проводити електричну напругу.
 5. Має чудові вологовідштовхувальні властивості.

Просічно-витяжна сітка, купити яку можна в інтернет-магазині Конструктив, застосовується в різних галузях виробництва і має характерні для неї властивості.

Сфери застосування просічно-витяжної сітки

Завдяки специфіці цього багатофункціонального будівельного матеріалу на перші місця по його затребуваності вийшли такі способи застосування:

 • Здійснення армування будь-якої кількості шарів штукатурки на будь-якій поверхні. Для цього найчастіше використовують оцинковану просічно-витяжну сітку 0,5 мм завтовшки, таку як ЦПВС-25 і ЦПВС-50. Їх застосування цілком доцільне, оскільки цей матеріал володіє підвищеним рівнем стійкості до різних агресивних складових штукатурних розчинів, не схильний до корозії.
 • Застосовується у вигляді не тільки підтримуючого, а й армуючого шару в момент фіксації теплоізоляційних матеріалів при будівництві дахів, а також при монтажі різних металоконструкцій.
 • Для підвищення ступеня вогнезахисту різних металевих конструкцій, яке проводиться за допомогою накладення необхідної кількості шарів штукатурки на їхні поверхні.  Сітка просічно-витяжна, купити яку в Києві можна у нас, навіть не виходячи з дому, має також посилений варіант, який використовується при втіленні в життя різних дизайнерських рішень.  Крім того, з неї робляться різні види невеликих решіток.
 • Товстостінні види сіток застосовують не тільки для армування поверхонь для подальшого штукатурення, а й при виготовленні захисних систем типу «Антивандал», а також ще не одного десятка різних видів робіт.