Клей, пінопласт ...
Телефонуйте нам:

+38 (067) 480 90 67

+38 (050) 476 95 55

Графік роботи:

Пн.-Пт. : 9:00-18:00

Сб. : 9:00-13:00

Каталог товарів

Сітка рабиця

Як це працює
КОНСТРУКТИВ - це сервіс із закупівель будівельних матеріалів без “головної болі”

Ми просто беремо частину постачання будівельних матеріалів на об'єкт на себе та звільняємо Вам час.

  • Підбір матеріалів Підбір матеріалів
  • Складання кошторису Складання кошторису
  • Оплата Оплата
  • Доставка та розвантаження Доставка та розвантаження

Ціна на сітку рабицю

Сітка рабиця, що отримала свою назву на честь свого творця Рабиці, користується, мабуть, найбільшою популярністю серед усіх груп споживачів, оскільки є багатофункціональним матеріалом. Її застосовують при будівництві парканів, кліток для тварин, вольєрів для собак, як армуюча основа при будівництві, при оштукатурюванні стін приміщення і для багато чого іншого. Купити сітку рабицю в Києві можна не тільки з прилавків будівельних магазинів, але і на розкладках спеціалізованих ринків.

Її основою виступає дріт, що має перетин від 1 до 5 мм, але класичною прийнято вважати сітку, плетену з дроту, що має діаметр 2 мм. Сьогодні існують різні різновиди такої сітки, кожна з яких застосовується в конкретній сфері життєдіяльності людини. Давайте познайомимося з ними ближче.

Основні види сітки рабиці

Сьогодні широко поширені такі види сітки рабиці:

  1. Класична сітка рабиця немає жодного зовнішнього захисного покриття. Вона виготовляється з низьковуглецевого сталевого дроту, немає захисних властивостей, які підвищують рівень опірності зовнішніх впливів навколишнього середовища. Тому, відразу ж після установки, її необхідно пофарбувати, інакше вона покривається іржею і в ній почнуться незворотні корозійні процеси.
  2. Сітка рабиця оцинкована має тривалий термін безперервної експлуатації. Виготовляється з оцинкованого виду дроту, що дозволяє сітці довгий час залишатися «як новій» і активно протистояти натиску іржі не менше ніж два-два з половиною десятиліття. Огорожа з сітки рабиці цього виду не сильно полегшить вашу кишеню, забезпечивши при цьому вашу безпеку.
  3. Оцинкована сітка рабиця, оснащена полімерним покриттям високої якості, відноситься до дорогих матеріалів, але повністю виправдовує вкладені в її покупку кошти. Вона має тривалий термін служби, який доходить до півстоліття, а також володіє захисним шаром полівінілхлориду, який багаторазово збільшує її властивості захисного характеру, такі як: стійкість до впливу активних сонячних променів, різких змін погодних умов, морозостійкість та інші, які допомагають не одне десятиліття зберегти цілісність і неушкодженість матеріалу. Така сітка рабиця в Києві не рідкість, оскільки в останні роки вона стала популярна завдяки своїм поліпшеним характеристикам.

Класифікація сітки рабиці

Всім, хто сказав собі: «Куплю сітку рабицю оцинковану і не тільки» корисно буде ознайомитись з її класифікацією.

Класифікується рабиця відповідно до форми її осередків. Вона буває у вигляді ромба або квадрата. Верхній і нижній кут ромбічної комірки знаходяться під кутом 600, а квадратна форма передбачає перпендикулярне розташування граней по відношенню один до одного. Крім того, осередки можуть відрізнятися величиною, вписуючись при цьому в відведений проміжок, що становить 25-70 мм. Матеріал з дрібнішим поділом має набагато більшу міцність.

Сітка рабиця, купити яку можна в нашому інтернет-магазині, має демократичну вартість і доступна абсолютно всім.