Клей, пінопласт ...
Телефонуйте нам:

+38 (067) 480 90 67

+38 (050) 476 95 55

Графік роботи:

Пн.-Пт. : 9:00-18:00

Сб. : 9:00-13:00

Каталог товарів

Сітка зварна штукатурна

Як це працює
КОНСТРУКТИВ - це сервіс із закупівель будівельних матеріалів без “головної болі”

Ми просто беремо частину постачання будівельних матеріалів на об'єкт на себе та звільняємо Вам час.

 • Підбір матеріалів Підбір матеріалів
 • Складання кошторису Складання кошторису
 • Оплата Оплата
 • Доставка та розвантаження Доставка та розвантаження

Сітку зварну купити в Києві

Сітка штукатурна зварна – це багатофункціональний будівельний матеріал, який виробляється з дроту холодного натягу, що має низковуглеродний склад і діаметр 0,6-3 міліметра. Її ланки розташовані взаємно перпендикулярно один до одного і з'єднуються за допомогою точкового зварювання.

Вона може бути як звичайною, так і поверхнево покритою спеціальним захисним оцинкованим шаром.  Сітка зварна оцинкована, як і інші види штукатурної зварної сітки, виходить з конвеєра у вигляді рулону, довжина якого коливається від 15 до 50 м  і має висоту 0,8-2 метра.  Як і всі інші параметри, діаметр її осередка може варіюватися від дрібного (12,5*12,5 мм) до великого (50*50 мм).  Найбільшу популярність заслужили рулони, діаметр комірки в сітці яких має розмір 12,5*25 мм і «золота середина» – 25-25 мм.

Вона застосовується не тільки в побуті, але й активно використовується в різних виробничих цілях.

Сфера застосування зварної сітки

Як і сітка рабиця, сітка зварна в рулонах може бути застосована в різних сферах життя і діяльності людини, але основними способами її використання є такі:

 1. Як основа для нанесення штукатурки (так зване армування штукатурки) при проведенні внутрішніх ремонтних робіт і під час штукатурення фасаду будівлі.
 2. Для проведення армуючих робіт зі спеціальними сумішами і клейовими розчинами, призначеними для робіт з укладання кахлю.
 3. Натяжка сітки у вертикальному положенні для створення огорож.  Зварна сітки має масу переваг, серед яких особливо виділяються: довговічність цього виду будівельного матеріалу, стійкість до різних корозійних процесів і різкої зміни кліматичних умов.
 4. Спорудження вольєрів і кліток для різних видів домашніх тварин.  Зварна сітка для клітин є просто ідеальним матеріалом для їх будівництва, оскільки з нею дуже легко працювати, вона «дихає», завдяки чому відбувається відмінне природне вентилювання.
 5. Для поліпшення фіксаційного процесу теплоізоляційного матеріалу, шляхом щільної обмотки і закріплення.

Зварювальна сітка з покриттям з різних поліамідів значно полегшує і прискорює процес проведення різних видів ландшафтних робіт, а також творіння різних елементів декору для нього.

Купити сітку зварну ви можете на сторінках нашого інтернет-магазину «Конструктив.  Будівельні матеріали» за доступною ціною, що робить її доступною абсолютно всім.

Переваги зварної сітки

Сітка зварна в Києві представлена ​​в багатьох варіаціях, кожна з яких має свої особливості та переваги, але деякі характеристики притаманні всім різновидам зварної сітки відразу.  Серед них такі:

 • волого-і морозостійкість;
 • міцність і довговічність її служби (при правильній експлуатації деякі її різновиди здатні прослужити не менше 50 років);
 • несприйнятливість до різних корозійних процесів і гарний зовнішній вигляд;
 • доступна вартість і широкий товарний ряд, що дають можливість вибрати підходящий її варіант. ​​​​​​