Нова послуга! Оренда техніки 🚜
Клей, пінопласт ...
Телефонуйте нам:

+38(044) 390 09 33

+38(067) 480 90 67

Графік роботи:

Пн.-Пт. : 9:00-18:00

Сб. : 9:00-13:00

Каталог товарів

Шпаклювальні суміші

Шпаклівка фасадна фінішна CERESIT CT 225 (світло-сіра) Шпаклівка фасадна фінішна CERESIT CT 225 (світло-сіра)

533,50 грн

Під замовлення
Шпаклівка фасадна фінішна CERESIT CT 225 (біла) Шпаклівка фасадна фінішна CERESIT CT 225 (біла)

555,60 грн

Під замовлення
Шпаклівка армована CERESIT CT 29 Шпаклівка армована CERESIT CT 29

270,50 грн

Під замовлення
Шпаклівка CERESIT CT 95 Шпаклівка CERESIT CT 95

1 138,70 грн

Під замовлення
Шпаклівка CERESIT CD 24 Шпаклівка CERESIT CD 24

473,60 грн

Під замовлення
Полімерцементна шпаклівка CERESIT CD 24 Полімерцементна шпаклівка CERESIT CD 24

922,20 грн

Під замовлення
ТОП
Шпаклівка акрилова FINISH Шпаклівка акрилова FINISH

525,00 грн

Під замовлення
Шпаклівка гіпсова Siniat Plato Filler, 25кг Шпаклівка гіпсова Siniat Plato Filler, 25кг

162,54 грн

Під замовлення
Шпаклівка Siniat Plato SuperFinish, 25кг Шпаклівка Siniat Plato SuperFinish, 25кг

183,62 грн

Під замовлення
Шпаклівка Siniat Plato Saten, 25кг Шпаклівка Siniat Plato Saten, 25кг

147,15 грн

Під замовлення
Фінішна шпаклівка Колорит STANDART LF, 17кг Фінішна шпаклівка Колорит STANDART LF, 17кг

520,00 грн

Під замовлення
Шпаклівка акрилова Ельф Д-60, 27 кг (готова) Шпаклівка акрилова Ельф Д-60, 27 кг (готова)

464,00 грн

Під замовлення
Шпаклівка Semin Sem Joint Compоund, 25 кг (фінішна) Шпаклівка Semin Sem Joint Compоund, 25 кг (фінішна)

716,45 грн

Під замовлення
Шпаклівка акрилова Ельф Д-60, 17 кг (готова) Шпаклівка акрилова Ельф Д-60, 17 кг (готова)

292,00 грн

Під замовлення
Шпаклівка гіпсова VipGips Saten, 25 кг (фінішна) Шпаклівка гіпсова VipGips Saten, 25 кг (фінішна)

131,62 грн

Під замовлення
Як це працює
КОНСТРУКТИВ - це сервіс із закупівель будівельних матеріалів без “головної болі”

Ми просто беремо частину постачання будівельних матеріалів на об'єкт на себе та звільняємо Вам час.

 • Підбір матеріалів Підбір матеріалів
 • Складання кошторису Складання кошторису
 • Оплата Оплата
 • Доставка та розвантаження Доставка та розвантаження

Шпаклівка – суміш для якісного вирівнювання базової поверхні під декоративну основу. Головна її функція – фінішне коригування стін або стель і усунення дрібних дефектів. Шпаклювальні суміші забезпечують якість і надійність подальшої обробки (фарба, шпалери і т.д.), яка в результаті ляже рівномірним шаром, а термін її експлуатації збільшиться в кілька разів.

Шпаклівку для стін купити можна в нашому інтернет-магазині Конструктив. Ми гарантуємо великий вибір, вигідні ціни, швидку доставку, професійну допомогу у виборі та розрахунку матеріалів. Крім того, у нас можливий оптовий продаж.

Види шпаклівки за ступенем готовності

В Україні купити шпаклівку можна таких видів:

 1. Суха – порошкоподібна суміш, яку перед початком шпаклювальних робіт потрібно розчинити водою. Для отримання розчину необхідної консистенції варто дотримуватися пропорцій, зазначених на упаковці. Випускається такий матеріал в мішках або пакетах. Він простий у приготуванні, його легко транспортувати та зберігати. Ще одна перевага сухих шпаклювальних сумішей – низька ціна.
 2. Готова до застосування – розчин на основі латексу або акрилу, який можна купити в Києві в відрах або банках. Матеріал зручний у застосуванні, оскільки не вимагає замішування і може зберігатися необмежений час. У перервах роботи з готовими шпаклювальними сумішами ємність щільно закривається. Оброблена поверхня відрізняється високою міцністю, стійкістю до вологи та механічних пошкоджень. Єдиний недолік – вища вартість, ніж сухих шпаклювальних сумішей.

Класифікація шпаклівки за призначенням

Залежно від призначення і способу нанесення шпаклівка для стін ділиться на чотири групи:

 • Стартова. Має великофракційну структуру початкового шару та застосовується для попереднього вирівнювання стін, поверхні стелі, дверних прорізів і укосів. Товщина шару – від 5 см до 20 см. При необхідності розчин наносять в декілька шарів з проміжним і остаточним шліфуванням. Вирішивши купити шпаклівку стартову, враховуйте матеріал основи й умови експлуатації. Такі суміші характеризуються гарною адгезією до робочої поверхні, міцністю і довговічністю.
 • Фінішна. Відрізняється дрібнішою фракцією. Наноситься на основу перед заключною обробкою (фарба, флокове покриття, текстильні шпалери). Фінішні суміші дозволяють домогтися максимальної рівності і гладкості поверхні, закрити невеликі тріщини та дефекти. Товщина шару становить 1-5 мм. Після висихання шпаклівки утворюється біла, полірована та щільна поверхня.
 • Спеціалізована. Призначена для вирішення конкретного завдання. Ви можете купити в Києві шпаклівку цього виду, наприклад, для закладення стиків гіпсових панелей і бетонних плит, без застосування армуючої сітки, «дихаючих» тріщин або екстреного ремонту.
 • Універсальна. Поєднує в собі всі властивості і функції, описані вище. Універсальні суміші добре піддаються обробці та шліфовці, не тріскаються, відмінно вирівнюють поверхню білого або сіруватого відтінку, підходять для будь-яких основ і можуть наноситися шаром різної товщини. При цьому ціна в Україні на шпаклівку універсальну не найнижча.

Різновиди шпаклівок за складом

З урахуванням основного в'яжучого компонента, можна купити шпаклівки таких видів:

 1. Гіпсова. Основні компоненти – гіпс, полімерні добавки та різні наповнювачі. Гіпсові суміші вважаються найефективнішими при обробці будівель з низьким рівнем вологості. Вони призначені для внутрішніх робіт, щоб забезпечити збереження гіпсу від вологи. Матеріал відрізняється безпечністю, відсутністю запаху, чудовими теплоізоляційними властивостями, еластичністю і вогнестійкістю. Гіпсову шпаклівку можна купити за низькими цінами.
 2. Цементна. Можна використовувати як для внутрішніх, так і для зовнішніх робіт. Складається з цементу, піску та води. Після висихання цементної шпаклівки поверхня піддається шліфуванню. Термін зберігання розчину в розведеному вигляді невеликий, тому застосовувати його потрібно протягом 5-24 годин. Найчастіше суміш використовується в будівлях з підвищеною вологістю: кухнях, ванних кімнатах, санвузлах. Цементна шпаклівка не підходить для дерев'яного покриття.
 3. Полімерна. Являє собою універсальну суміш для цементної, бетонної, гіпсової і поліуретанової основи. Підрозділяється на:
  • Акрилову: використовується на фінішному етапі для створення рівної поверхні під подальше фарбування. Відрізняється атмосферостійкістю, стійкістю до механічних пошкоджень, екологічністю і безпечністю.
  • Латексну: застосовується для обробки гіпсокартону, швів, ніш або арок. Характеризується пластичністю, міцністю і простотою нанесення.
 4. Водно-дисперсійна. Призначена для шпаклівки бетонних, цегляних, газобетонних, дерев'яних, кам'яних та інших видів поверхні.
 5. Олійно-клейова. Являють собою склад на основі клею, оліфи з крейдою і деяких добавок. Використовується на дерев'яних або бетонних основах. Такий вид сумішей готує стіни і стелю до нанесення емалевої масляної або водно-дисперсійної фарби.

Поради при самостійному використанні шпаклівки

Для новачків корисними будуть такі рекомендації:

 • Для швидкого приготування розчину з сухої суміші і води краще використовувати дриль з насадкою-міксером. В результаті утвориться однорідна маса без грудок.
 • Місця кріплення дюбелів шпаклюються хрестоподібним способом: спочатку уздовж, потім поперек. В результаті заповниться як отвір капелюшка, так і головка кріплення.
 • Заретушувати дрібні нерівності на оброблювальній поверхні допоможе дрібнозернистий наждачний папір.
 • Щоб зробити ідеально рівні стіни, використовуйте спеціальні маяки та рівні.

Як купити шпаклівку в магазині Конструктив?

Оформити замовлення можна прямо на сайті або по телефону. Щоб купити шпаклівку в онлайн-режимі, додайте обраний товар в «Кошик» і вкажіть контактні дані. Якщо потрібна консультація, зверніться до наших фахівців. Здійснюємо доставку по Києву та області.

Додаткові послуги Перейти в розділ
Доставка товара

Здійснюємо доставку товару замовленого на нашому сайті по Києву та Київській області

Вивезення будівельного сміття

Здійснюємо доставку товару замовленого на нашому сайті по Києву та Київській області

Вантажоперевезення

Здійснюємо доставку товару замовленого на нашому сайті по Києву та Київській області

Кредитування

Здійснюємо доставку товару замовленого на нашому сайті по Києву та Київській області