Клей, пінопласт ...
Телефонуйте нам:

+38 (067) 480 90 67

+38 (050) 476 95 55

Графік роботи:

Пн.-Пт. : 9:00-18:00

Сб. : 9:00-13:00

Каталог товарів

Силікатно-силіконова штукатурка

Як це працює
КОНСТРУКТИВ - це сервіс із закупівель будівельних матеріалів без “головної болі”

Ми просто беремо частину постачання будівельних матеріалів на об'єкт на себе та звільняємо Вам час.

 • Підбір матеріалів Підбір матеріалів
 • Складання кошторису Складання кошторису
 • Оплата Оплата
 • Доставка та розвантаження Доставка та розвантаження

Силікатно-силіконова штукатурка

Ціни на силікон-силікатна штукатурку

Назва Ціна в гривнях за штуку
Бауміт СілікатТоп 1583,98
Церезит СТ 174/25 1153,14

Силікатно-силіконова штукатурка – одна з новітніх розробок, що з'явилися на ринку будівельних матеріалів нашої

країни. Вона поєднує в собі кращі властивості, які характерні відразу для декількох різновидів штукатурних сумішей, в основі яких – рідке скло. Вона універсальна, завдяки чому може використовуватися для обробки фасадів і проведення внутрішніх робіт в приміщеннях.

Основне призначення силікатно-силіконової декоративної штукатурки – обробка внутрішньої і зовнішньої частини будівель, побудованих з бетону і цегли, раніше оштукатурених приміщень, основ з гіпсу. Також її застосовують для обробки систем фасадного утеплення. Може використовуватися в якості тонкого шару обробки на поверхні стін або стель.

Силікатно-силіконову штукатурку купити за вигідною ціною можна в нашому інтернет-магазині Конструктив. Перед оформленням замовлення ознайомтеся з особливостями обробної суміші цього виду.

Властивості силікон-силікатної штукатурки

Розчин відмінно поєднує в собі характеристики як силіконового, так і силікатного оздоблювального матеріалу, завдяки чому займає лідируючі позиції по затребуваності у споживачів. Основні властивості силікон-силікатної декоративної штукатурки такі:

 1. Універсальність – призначена для внутрішніх і зовнішніх оздоблювальних робіт, що значною мірою економить ваш час і заощадження.
 2. Стійкість до забруднень: на поверхні нанесеного шару штукатурки для фасаду утворюється захисна плівка, завдяки якій на ній не збирається пил і бруд.
 3. Стійкість до впливу прямих сонячних променів та інших шкідливих явищ навколишнього середовища: силікон-силікатна фасадна штукатурка не втрачає свого забарвлення та початкових характеристик під час всього періоду використання.
 4. Водонепроникність і морозостійкість: роблять актуальним її застосування на території областей з постійною підвищеною вологістю повітря, а також на ділянках, які схильні до різких перепадів температур.
 5. Стійкість до утворення різних грибкових захворювань і цвілі на оброблюваній поверхні під час всього періоду експлуатації.
 6. Простота в роботі: для виконання оздоблювальних робіт не потрібно викликати професіоналів, оскільки нанести суміш можна своїми руками. Також можна використовувати в процесі ремонту спеціальну штукатурну машину.
 7. Екологічність: природне походження всіх ключових складових забезпечує повну нешкідливість для життєдіяльності людини, тому можна використовувати силікон-силікатну штукатурку для внутрішніх робіт у приміщеннях, призначених для облаштування дитячих та ігрових кімнат.
 8. Великий вибір різноманітних кольорів і відтінків.

Оформлення замовлення в магазині Конструктив

Силікон-силікатну штукатурку купити можна прямо на сайті, додавши обраний товар у «Кошик» і вказавши дані для доставки. Якщо залишилися якісь питання, зверніться до наших менеджерів. Вони підкажуть оптову ціну на силікон-силікатна штукатурку, нададуть інформативні відповіді та рекомендації щодо ефективного застосування суміші.