Клей, пінопласт ...
Телефонуйте нам:

+38 (067) 480 90 67

+38 (050) 476 95 55

Графік роботи:

Пн.-Пт. : 9:00-18:00

Сб. : 9:00-13:00

Каталог товарів

Стяжка для підлоги

Як це працює
КОНСТРУКТИВ - це сервіс із закупівель будівельних матеріалів без “головної болі”

Ми просто беремо частину постачання будівельних матеріалів на об'єкт на себе та звільняємо Вам час.

  • Підбір матеріалів Підбір матеріалів
  • Складання кошторису Складання кошторису
  • Оплата Оплата
  • Доставка та розвантаження Доставка та розвантаження

Стяжка підлоги – це проміжний шар між основою і головним покриттям, який призначений для вирівнювання підлоги та нормалізації теплозасвоєння. Також вона може застосовуватися для надання жорсткості поверхні, створення необхідного ухилу на перекриттях і покриття теплопроводів. Використовується в житлових (багатоквартирні та приватні будинки) і нежитлових об'єктах (гаражі, невеликі підсобки).

Купити суміш для стяжки підлоги за вигідною ціною можна в нашому інтернет-магазині Конструктив. Розглянемо види стяжок і їх особливості, щоб вам було легше вирішити, що краще для запланованих вами ремонтних робіт.

Різновиди стяжки на підлогу

Існує декілька різновидів стяжок для вирівнювання підлоги. За конструкцією вони поділяються на суцільні та збірні. Основні види суцільних стяжок такі:

  1. Мокра – рідка суміш, створена на основі бетону та цементу, заливається прямо на основу майбутньої підлоги. Наливна стяжка підлоги швидко та легко розтікається по поверхні, а після повного затвердіння потребує вирівнювання за допомогою шпателя. Основні її переваги – доступна ціна, довговічність і проста технологія, добре відома кожному будівельнику.
  2. Мокра стяжка з модифікатором – для зменшення в розчині кількості води у мокру стяжку додаються різні модифікатори (пластифікатори). Вони дозволяють уникнути усадки при висиханні.
  3. Напівсуха – сучасна технологія, що відрізняється високим рівнем автоматизації і різними термінами дозрівання під різні покриття. Напівсуха стяжка підлоги стійка до механічного впливу, вона не тріскається і дозволяє отримати ідеально рівну поверхню. Розчин має пористу структуру, що забезпечує відмінну звуко- та теплоізоляцію. Напівсуха стяжка укладається на основу, тромбується ногами та розрівнюється до потрібного рівня. Відразу після вирівнювання вона затирається ручним або машинним способом.
  4. Суха – «найшвидший» метод вирівняти підлогу в квартирі або приватному будинку, оскільки використовуються сухі матеріали, яким не потрібен період «дозрівання». Підлогове покриття можна укладати наступного дня після просихання клейових швів. Якщо плануєте суху суміш для стяжки підлоги наносити в кілька шарів, потрібно враховувати поділ стяжок по в'язким компонентам, які входять до складу.

Залежно від складу стяжки діляться на:

  1. Цементно-піщані. Відрізняються великим терміном служби і можуть використовуватися практично під будь-яке підлогове покриття. Завдяки своїй структурі стяжка для підлоги не пропускає воду, але під неї рекомендується класти шумо- та гідроізоляцію. Цементно-піщані стяжки для підлоги купити можна для ванних кімнат, кухонь, саун.
  2. Гіпсові. Користується популярністю серед будівельників. Насамперед тому, що гіпс – екологічно безпечний матеріал, а для квартир, приватних будинків і котеджів – це якраз те, що треба. Гіпсові стяжки підлоги, ціна яких доступна кожному, не розтріскуються, не кришаться від температурних перепадів і стійкі до усадки. Вони підходять для будівель, де є підлоговий обігрів.
  3. Бетонні – це та ж цементна стяжка, але з додаванням щебеню або гравію як заповнювача. Кількість заповнювача не повинна перевищувати третину від товщини чорнової підлоги. Бетонні стяжки легші та міцніші цементних. Їх виготовляють з бетону класу В10, В15 і В20.

Способи зчеплення стяжки з перекриттям

Ви можете купити стяжку для підлоги з різними методами зчеплення з перекриттям:

  • Зв'язуюча: кладеться на робочу поверхню і, як правило, скріплюється з нею завдяки адгезії. Такий тип стяжки витримує сильні навантаження, але відрізняється нерівномірною усадкою, яка може привести до розтріскування. Зв'язуюча стяжка використовується, коли потрібно покрити більшу площу або мінімізувати підняття рівня підлоги.
  • На роздільному шарі: відділяється від нижнього шару гідро- або теплоізоляцією, але стикається зі стінами будівлі. Цей вид стяжок використовується при неможливості вплинути на вологість основи підлоги та при наявності ймовірності різкого перепаду температур, а також, якщо не потрібна стійкість до навантажень або поверхня непридатна для застосування зв'язуючої стяжки. Розділовим шаром може виступати бітумінізованний папір, поліетиленові плівки або мінеральні плити.
  • Плаваюча: встановлюється на подушці зі звуко- та теплоізоляційного шару, не торкаючись до стін приміщення, що забезпечує кращу якість звукоізоляції. Такі стяжки застосовуються у випадках: коли основа підлоги невисокої якості або неможливо привести її в потрібний стан, якщо потрібне укладання теплої підлоги або потрібна рівна підлога за доступною ціною і в короткий термін.

Поради щодо вибору стяжки для підлоги

Якщо ви вирішили зробити стяжку підлоги, враховуйте вологість і температуру повітря приміщення, а також виділений бюджет. Ось кілька рекомендацій, які допоможуть вибрати вид стяжки, її склад і товщину:

  1. У будівлях з підвищеною вологістю (наприклад, у ванній кімнаті), а також на цокольному поверсі обов'язково використовуйте гідроізоляцію.
  2. Якщо стяжки товщиною до 5 см досить, її потрібно армувати дорожньою сіткою або фіброю. Це збільшить міцність і запобіжить руйнуванню.
  3. Якщо плануєте влаштовувати стяжку в неопалюваному приміщенні, в якості наповнювача краще застосовувати фібру зі скловолокна. Цей компонент підвищує морозостійкість, що дозволяє зберегти стяжку неушкодженою під тривалим впливом низьких температур (до -50 ° C).
  4. Якщо в якості наповнювача використовується керамзит, то в нижніх шарах стяжки потрібно застосовувати фракцію крупніше, а в верхніх – дрібніше. Тоді стяжка буде збалансована.
  5. У фінішному покритті рекомендується не застосовувати ніяких наповнювачів.

Оформлення замовлення в магазині Конструктив

Щоб купити в Києві стяжку підлоги за ціною виробника, зайдіть на наш сайт konstruktiv.kiev.ua, додайте обраний товар в «Кошик» і вкажіть необхідні персональні дані. Якщо залишилися якісь питання, зателефонуйте або напишіть нашим менеджерам у live-чаті. Вони проконсультують, підкажуть, яку краще вибрати стяжку підлоги та її оптову ціну. Здійснюємо доставку по Києву й області протягом 4 годин.