Гідроізоляційні сухі суміші

Проникаюча гідроізоляція Siltek VP-35, 25 кг

Проникаюча гідроізоляція Siltek VP-35, 25 кг

До товару До товару
Суміш для гідроізоляції Siltek V-30, 25 кг

Суміш для гідроізоляції Siltek V-30, 25 кг

До товару До товару
Однокомпонентна гідроізоляційна мастика Ceresit CL 51

Однокомпонентна гідроізоляційна мастика Ceresit CL 51

До товару До товару
FlexPrimer Епоксидна гідроізоляційна суміш (2к) Ceresit CL 72 UltraPox

FlexPrimer Епоксидна гідроізоляційна суміш (2к) Ceresit CL 72 UltraPox

До товару До товару
Суміш гідроізоляційна Knauf Флехендіхт, 5кг

Суміш гідроізоляційна Knauf Флехендіхт, 5кг

До товару До товару
Еластична гідроізоляційна суміш (2К) Ceresit СR 66

Еластична гідроізоляційна суміш (2К) Ceresit СR 66

До товару До товару
Гідроізоляційна суміш (жорстка) Ceresit CR 65

Гідроізоляційна суміш (жорстка) Ceresit CR 65

До товару До товару

Гідроізоляційна суміш — будівельний порошкоподібний матеріал призначений для захисту різних елементів конструкцій від вологості. Вона застосовується для гідроізоляції стін, душових та ванних кімнат, стель, басейнів, швів та стиків, різних видів комунікації.

Купити оптом гідроізоляційну суміш за низькою ціною можна на будівельній базі компанії «Конструктив». Ми надаємо великий вибір будівельних матеріалів, у тому числі гідроізоляційних складів, вигідні оптові та роздрібні умови, адресну доставку по Києву та області. Перед оформленням замовлення можна безкоштовно проконсультуватися з досвідченими менеджерами, які розкажуть про види сухих сумішей для гідроізоляції, їх особливості, правила нанесення та інші нюанси роботи, а також про те, скільки вони коштують, як замовити, як отримати знижку на великий опт. >

Загальна характеристика сухих гідроізоляційних сумішей

Сухі гідроізоляційні матеріали мають цементну основу. У цементному складі містяться в'яжучі речовини мінерального походження, наповнювачі (каолін, бетоніт, перліт та інші), а також полімерні та мінеральні добавки (прискорювачі, сповільнювачі та пластифікатори). Залежно від наповнювачів та добавок змінюються властивості сумішей для гідроізоляції, вартість складів та сфера їх використання.

Основна функція гідроізоляційних матеріалів — захист конструкцій від проникнення вологи, появи грибка та корозії, контакту з ґрунтовими водами та господарсько-побутовими стоками. Такі склади використовуються на таких об'єктах:

  • фундаменти, підвали та цокольні приміщення;
  • ванни, лазні, сауни, басейни, резервуари для зберігання води;
  • балкони, лоджії;
  • тунелі.

Гідроізоляційні суміші для підлоги характеризуються тривалим терміном служби, вигідною ціною та простотою у застосуванні. У їхньому складі містяться лише екологічно безпечні компоненти, а хлориди та інші токсичні речовини відсутні.

Перед застосуванням сухі гідроізолюючі суміші потрібно розвести водою для одержання розчину. Вони швидко схоплюються і відрізняються відмінними характеристиками міцності, високою адгезією до щільних і пористих підстав. Після висихання склади створюють монолітне покриття, запобігаючи проникненню вологи.

Гідроізоляційні суміші для внутрішніх робіт не мають неприємного запаху, легко перетворюються на розчин і просто наносяться, швидко набирають заявлену міцність. Поверх гідроізоляції можна укладати кахельну, керамічну, скляну мозаїку, натуральний камінь та інші облицювальні матеріали.

Купити оптом за низькою ціною сухі гідроізоляційні суміші для захисту поверхонь від проникнення вологи запрошуємо до компанії «Конструктив» — постачальник будівельних матеріалів. У нас великий вибір сумішей з різним складом, а також інші матеріали для ремонту, такі як наливні підлоги та сухі ремонтні суміші, доступна вартість, доставка зі складу на об'єкт по Києву та Київській області, в інші регіони. Щоб замовити опт необхідних матеріалів, вивчайте наш онлайн-каталог, вибирайте необхідну номенклатуру та дзвоніть нам. Досвідчені менеджери компанії допоможуть оформити замовлення та дадуть відповідь на актуальні питання щодо характеристик сумішей.

Види сухих сумішей для гідроізоляції

Залежно від компонентів та способу нанесення сухі будівельні суміші в Україні поділяються на різні види. Для виконання гідроізоляційних робіт на бетонних, залізобетонних, дерев'яних, цегляних та кам'яних основах використовуються сухі будівельні склади на основі цементу та хімічних розчинів, мастики та ґрунтовки. Розглянемо особливості різних видів гідроізоляційних складів.

Проникаючі

Мають цементну основу з добавками хімічно активних речовин та подрібненого піску. Активні компоненти глибоко проникають усередину бетону та створюють кристали, заповнюючи капіляри, мікротріщини та пори бетону. В результаті створюються розкидані в хаотичному порядку нерозчинні кристалічні сполуки, які стають частиною самої конструкції, підвищуючи її міцність та гідрофобність.

Якщо поверхня не контактує з водою, зростання кристалів усередині бетонної плити може сповільнитися або зовсім зупинитися, тому після нанесення гідроізоляції на цементній основі потрібно деякий час використовувати плівку, яка захищає від надмірного випаровування вологи.

Проникаюча суміш для гідроізоляції поділяється на два види:

  1. Капілярна: складається з портландцементу, хімічних добавок та наповнювача. Застосовується для захисту пористих матеріалів.
  2. Ін'єкційна: призначена для точкової обробки основи для відновлення гідроізоляційного шару. Вона підходить для ремонту фасадів, фундаментів та гідроізоляції підлоги.

Проникаюча суха цементна гідроізоляція не вимагає вирівнювання та особливої підготовки поверхні перед нанесенням. Крім того, вона відрізняється:

  • тривалим терміном експлуатації (прослужить стільки ж, як і бетонна основа, яку вона захищає);
  • стабільною герметичністю конструкції (навіть при постійному тиску води);
  • стійкістю до температурних перепадів;
  • зносостійкість;
  • універсальністю: підходить для обробки поверхонь будь-яких форм і розмірів усередині та зовні будівель;
  • можливістю використання для захисту резервуарів із питною водою.

Купити проникаючу суху гідроізоляційну суміш можна на нашому будівельному складі. Скільки вона коштує, можна дізнатися за телефоном.

Штукатурні

На відміну від проникних складів для захисту поверхонь від вологи, гідроізоляційна штукатурка для стін не така пластична. В її основі — цементне зв'язуюче, хімічні добавки та дрібний кварцовий пісок. Штукатурні гідроізолюючі суміші можна застосовувати для захисту фундаментів, підземних паркінгів, підвалів та інших споруд усередині та зовні будівель.

Наносити штукатурні гідроізоляційні суміші можна в один шар і застосовувати для вирівнювання поверхні. Щоб продовжити термін експлуатації захисного шару, можна одночасно використовувати шовну, проникаючу або іншу суміш, а також зміцнювати стіну сіткою армуючої.

Основний недолік матеріалу — відсутність пластичності, тому наносити його потрібно тільки на стійку основу, яка буде нерухомою. Перед початком робіт фахівці рекомендують ретельно зачистити, вирівняти та заґрунтувати поверхню, інакше гідроізоляційний розчин протримається недовго.

Обмащувальні

Обмазувальні гідроізоляційні суміші представлені не тільки у вигляді сухих складів, а й бітумних мастик. Вони мають цементну або бітумну основу та наносяться кількома шарами на бетонні, цементні, цегляні та інші поверхні.

Обмазувальна гідроізоляція призначена для захисту конструкцій від корозії. Наприклад, під час будівництва фундаментів, підземних тунелів чи інших заглиблених споруд. Наносити суміш потрібно з боку дії вологи, тобто зовні. Цементні склади можна наносити по обидва боки конструкції. Після застигання розчину утворюється водонепроникне пластичне покриття завтовшки до 3 мм.

Гідроізоляційні обмазувальні суміші бувають декількох видів:

  • еластичні;
  • напівеластичні;
  • жорсткі.

Важливо зазначити, що перед нанесенням обмазувальної гідроізоляції потрібно очистити поверхню та забезпечити захист застиглого складу від механічних пошкоджень.

Закладальні

Закладна гідроізоляційна суміш призначена для герметизації підземних конструкцій, фундаментів та стін споруд. У складі містяться добавки, що розбухають при зволоженні. Коли розчин укладають у тріщину або зазор між плитами, він розширюється і утворює щільний водонепроникний бар'єр.

Гідроізоляція закладки використовується у випадках, коли потрібно захистити нерівні або грубо оброблені поверхні. Це може бути, наприклад, сильно зруйнована цегляна стіна чи бутова кладка.

Повний асортимент гідроізоляційних сумішей можна переглянути в нашому каталозі.

Приготування суміші

Кожен склад для гідроізоляції має інструкцію приготування та використання. Важливо дотримуватися технології, оскільки від цього залежить якість та термін служби обробленої поверхні.

Для приготування розчину дотримуйтесь наступної черговості:

  1. Засипати суху суміш у пластикову ємність та порційно додавати воду. Руками чи будівельним міксером перемішувати до однорідної маси без грудок.
  2. Дати розчину настоятися 3-5 хвилин.
  3. Швидко наносити суміш. При цьому періодично перемішувати її, щоб не змінилася консистенція. У середньому термін «життя» готового розчину становить 40-60 хвилин. Рекомендована температура в приміщенні для роботи з гідроізоляційною сумішшю — від +15 до +23 °C.
  4. Перед приготуванням нової порції розчину ретельно помити ємність. Якщо цього не зробити, вийде недовговічний та непридатний для гідроізоляції матеріал.

Оформлення замовлення в магазині «Конструктив»

Щоб купити гідроізоляційну суху суміш, потрібно вивчити асортимент на нашому сайті та зв'язатися з нами для формування замовлення та оформлення доставки по Києву та Київській області, в інші регіони. Якщо потрібна консультація, зателефонуйте чи напишіть в онлайн-чаті нашим менеджерам. Вони допоможуть вибрати суміш для гідроізоляції і розрахувати її кількість і вартість, а також дадуть відповідь на питання, що вас цікавлять.

Чому вигідно купити сухі гідроізоляційні суміші у оптового постачальника будівельних матеріалів «Конструктив»

Компанія «Конструктив» отримує товари безпосередньо із заводів виробників, що дозволяє тримати конкурентні ціни та пропонувати клієнтам вигідні умови співпраці. Ми маємо можливість надавати послуги з комплектації будівництва, що значно скорочує ймовірність простоїв на будівельних об'єктах наших постійних партнерів. Крім того, на наших складах є все для будівництва, щоб забезпечити будматеріалами та інструментами ваше будівництво у повному обсязі.