Клей, пінопласт ...
Телефонуйте нам:

+38 (067) 480 90 67

+38 (050) 476 95 55

Графік роботи:

Пн.-Пт. : 9:00-18:00

Сб. : 9:00-13:00

Каталог товарів

Світильники для підвісних стель

Як це працює
КОНСТРУКТИВ - це сервіс із закупівель будівельних матеріалів без “головної болі”

Ми просто беремо частину постачання будівельних матеріалів на об'єкт на себе та звільняємо Вам час.

 • Підбір матеріалів Підбір матеріалів
 • Складання кошторису Складання кошторису
 • Оплата Оплата
 • Доставка та розвантаження Доставка та розвантаження

Світильники для підвісних стель

Світильники на стелю – освітлювальні елементи, які використовуються в житлових, офісних і промислових будівлях. Вони монтуються безпосередньо на підвісній стелі і застосовуються для загального і локального освітлення, а також для створення контрастів в інтер'єрі.

Купити вбудовані типи світильників за вигідними цінами зі швидкою доставкою можна в нашому інтернет-магазині Конструктив. Перед оформленням замовлення ознайомтеся з технічними характеристиками й особливостями використання цього виду освітлювальних приладів.

Різновиди світильників для підвісних стель

Залежно від конструкції світильники діляться на дві групи: точкові та модульні. Точкові світлодіодні світильники для підвісних стель називають фокусними. При правильному розміщенні та достатній кількості джерел вони дозволяють ефективно та раціонально здійснити організацію приміщень.

Якщо в будинку потрібно виконати освітлення розсіяного типу, то точкові світильники розташовують по периметру стелі. Їхній світловий потік направляють на стелю, поверхня якої відбиває світло і рівномірно розсіює його по всій поверхні приміщення.

Якщо потрібен зворотний ефект, підвісні точкові світильники повертають променями світла вниз. Точкові моделі мають різноманітне оформлення, тому вважаються найпопулярнішими в організації світла в житлових будинках, де важливо створювати комфортні й естетичні умови.

Для освітлення офісів і громадських приміщень використовуються модульні світильники. Вони складаються з лампи і корпусу з кришкою, який захищає елементи світильника. Модулі монтуються в касетні або рейкові підвісні системи. Виробники випускають цей вид світильників квадратної або прямокутної форми й оснащують їх решітками з різних матеріалів.

При складанні підвісної стелі світильники, що вбудовуються в неї, не мають спеціальних кріплень, оскільки просто вставляються в каркас стелі. Накладні моделі забезпечені непростими кріпильними механізмами і монтуються після установки стелі.

Щоб поліпшити освітлення кімнати, внести свіжості і динаміки в інтер'єр, ви можете вибрати такі види вбудованих світильників:

 • люмінесцентні – моделі для підвісних стель, які економлять електроенергію;
 • растрові – відмінно вписуються в інтер'єр приміщень громадських організацій;
 • накладні – мають різні решітки: дзеркальні, у вигляді параболи, подвійні, використовуються в будівлях з низькими стелями;
 • грильято – аналогічні растровим світильникам, але відрізняються від них корпусом, просто встановлюються, найкраще використовувати з стелями Армстронг;
 • вологозахисні – використовуються в будівлях зі шкідливим середовищем, підвищеною вологістю і високою температурою.

Рекомендації щодо використання вбудованих світильників

Щоб створити правильне і красиве освітлення, зверніть увагу на такі поради:

 1. Точковий світильник, що вбудовується в підвісну стелю, встановлюйте на відстані не менше 20 см від краю стіни, не менше 15 см від швів і не менше 30 см від сусідніх джерел світла.
 2. Для класичних і традиційних інтер'єрів вибирайте симетричну схему. Дотримуйтесь пропорції, встановлюйте джерела на однаковій відстані, використовуйте велику центральну люстру.
 3. Щоб створити сучасний інтер'єр, вибирайте асиметрію. Змістіть люстру щодо центру, в одній частині кімнати встановіть підвіси, а в іншій – точкові джерела або бра.
 4. Враховуйте деталі. Наприклад, шафи й інші високі меблі можуть перекривати промені світла.

Оформлення замовлення в магазині Конструктив

Щоб купити світлодіодні світильники для підвісної стелі, потрібно додати обрану модель у «Кошик» і вказати необхідні дані. Якщо залишилися якісь питання, зверніться по телефону або в live-чаті до наших менеджерів. Вони проконсультують, розкажуть, які світильники краще підходять для натяжної стелі, дадуть рекомендації щодо їхнього монтажу та іншу корисну інформацію.

Також за низькими цінами у нас можна придбати багато інших товарів для ремонтних і будівельних робіт. Здійснюємо доставку по Києву та Київській області.