Нова послуга! Оренда техніки 🚜
Клей, пінопласт ...
Телефонуйте нам:

+38(044) 390 09 33

+38(067) 480 90 67

Графік роботи:

Пн.-Пт. : 9:00-18:00

Сб. : 9:00-13:00

Каталог товарів

Світильники для підвісних стель

Як це працює
КОНСТРУКТИВ - це сервіс із закупівель будівельних матеріалів без “головної болі”

Ми просто беремо частину постачання будівельних матеріалів на об'єкт на себе та звільняємо Вам час.

 • Підбір матеріалів Підбір матеріалів
 • Складання кошторису Складання кошторису
 • Оплата Оплата
 • Доставка та розвантаження Доставка та розвантаження

Світильники для підвісних стель

Світильники на стелю – освітлювальні елементи, які використовуються в житлових, офісних і промислових будівлях. Вони монтуються безпосередньо на підвісній стелі і застосовуються для загального і локального освітлення, а також для створення контрастів в інтер'єрі.

Купити вбудовані типи світильників за вигідними цінами зі швидкою доставкою можна в нашому інтернет-магазині Конструктив. Перед оформленням замовлення ознайомтеся з технічними характеристиками й особливостями використання цього виду освітлювальних приладів.

Різновиди світильників для підвісних стель

Залежно від конструкції світильники діляться на дві групи: точкові та модульні. Точкові світлодіодні світильники для підвісних стель називають фокусними. При правильному розміщенні та достатній кількості джерел вони дозволяють ефективно та раціонально здійснити організацію приміщень.

Якщо в будинку потрібно виконати освітлення розсіяного типу, то точкові світильники розташовують по периметру стелі. Їхній світловий потік направляють на стелю, поверхня якої відбиває світло і рівномірно розсіює його по всій поверхні приміщення.

Якщо потрібен зворотний ефект, підвісні точкові світильники повертають променями світла вниз. Точкові моделі мають різноманітне оформлення, тому вважаються найпопулярнішими в організації світла в житлових будинках, де важливо створювати комфортні й естетичні умови.

Для освітлення офісів і громадських приміщень використовуються модульні світильники. Вони складаються з лампи і корпусу з кришкою, який захищає елементи світильника. Модулі монтуються в касетні або рейкові підвісні системи. Виробники випускають цей вид світильників квадратної або прямокутної форми й оснащують їх решітками з різних матеріалів.

При складанні підвісної стелі світильники, що вбудовуються в неї, не мають спеціальних кріплень, оскільки просто вставляються в каркас стелі. Накладні моделі забезпечені непростими кріпильними механізмами і монтуються після установки стелі.

Щоб поліпшити освітлення кімнати, внести свіжості і динаміки в інтер'єр, ви можете вибрати такі види вбудованих світильників:

 • люмінесцентні – моделі для підвісних стель, які економлять електроенергію;
 • растрові – відмінно вписуються в інтер'єр приміщень громадських організацій;
 • накладні – мають різні решітки: дзеркальні, у вигляді параболи, подвійні, використовуються в будівлях з низькими стелями;
 • грильято – аналогічні растровим світильникам, але відрізняються від них корпусом, просто встановлюються, найкраще використовувати з стелями Армстронг;
 • вологозахисні – використовуються в будівлях зі шкідливим середовищем, підвищеною вологістю і високою температурою.

Рекомендації щодо використання вбудованих світильників

Щоб створити правильне і красиве освітлення, зверніть увагу на такі поради:

 1. Точковий світильник, що вбудовується в підвісну стелю, встановлюйте на відстані не менше 20 см від краю стіни, не менше 15 см від швів і не менше 30 см від сусідніх джерел світла.
 2. Для класичних і традиційних інтер'єрів вибирайте симетричну схему. Дотримуйтесь пропорції, встановлюйте джерела на однаковій відстані, використовуйте велику центральну люстру.
 3. Щоб створити сучасний інтер'єр, вибирайте асиметрію. Змістіть люстру щодо центру, в одній частині кімнати встановіть підвіси, а в іншій – точкові джерела або бра.
 4. Враховуйте деталі. Наприклад, шафи й інші високі меблі можуть перекривати промені світла.

Оформлення замовлення в магазині Конструктив

Щоб купити світлодіодні світильники для підвісної стелі, потрібно додати обрану модель у «Кошик» і вказати необхідні дані. Якщо залишилися якісь питання, зверніться по телефону або в live-чаті до наших менеджерів. Вони проконсультують, розкажуть, які світильники краще підходять для натяжної стелі, дадуть рекомендації щодо їхнього монтажу та іншу корисну інформацію.

Також за низькими цінами у нас можна придбати багато інших товарів для ремонтних і будівельних робіт. Здійснюємо доставку по Києву та Київській області. 

Додаткові послуги Перейти в розділ
Доставка товара

Здійснюємо доставку товару замовленого на нашому сайті по Києву та Київській області

Вивезення будівельного сміття

Здійснюємо доставку товару замовленого на нашому сайті по Києву та Київській області

Вантажоперевезення

Здійснюємо доставку товару замовленого на нашому сайті по Києву та Київській області

Кредитування

Здійснюємо доставку товару замовленого на нашому сайті по Києву та Київській області