Нова послуга! Оренда техніки 🚜
Клей, пінопласт ...
Телефонуйте нам:

+38(044) 390 09 33

+38(067) 480 90 67

Графік роботи:

Пн.-Пт. : 9:00-18:00

Сб. : 9:00-13:00

Каталог товарів

Теплова гармата

Як це працює
КОНСТРУКТИВ - це сервіс із закупівель будівельних матеріалів без “головної болі”

Ми просто беремо частину постачання будівельних матеріалів на об'єкт на себе та звільняємо Вам час.

  • Підбір матеріалів Підбір матеріалів
  • Складання кошторису Складання кошторису
  • Оплата Оплата
  • Доставка та розвантаження Доставка та розвантаження

Теплова гармата

Якщо треба стрімко прогріти приміщення, щоб створити комфортні умови роботи з оптимальною температурою повітря, радимо скористатися тепловою гарматою. 

Незважаючи на дивну назву, про теплові гармати ви, напевно, чули вже давно. Зменшеним варіантом цього обігрівача є звичайний побутовий фен. У ньому використовується той же принцип роботи, що і в стаціонарних моделях.

Корпус цих приладів може бути зроблений з різних матеріалів, починаючи від пластику (в менш потужних пристроях) і закінчуючи комбінацією металу і кераміки.

Використання теплової гармати

Теплова гармата буде корисною не тільки в прохолодний період часу. Цей тип повітряно-опалювальних приладів використовується цілий рік для прогріву різних предметів або просушування вологого повітря. Сучасні гармати теплові здатні функціонувати як на дизельному паливі, так і допомогою газу або на електриці. Зараз теплові гармати знайшли широке застосування в різних галузях виробництва і в побуті.

Детальніше розглянемо електричні нагрівачі повітря, тобто теплові гармати. 

Електрична теплова гармата істотно відрізняється від дизельних або газових аналогів.  Застосовуючи її для обігріву приміщення квартири або будинку, ви не почуєте аромату горілого повітря і подібних незручностей, адже електрична теплова гармата не споживає кисень. Тобто відпадає турбота про примусову вентиляцію. Завдяки металевій ручці, такий прилад легко переноситься і зручно транспортується. 

Застосування теплової гармати

Застосовують теплові гармати і в будівництві, наприклад, для просушування стін і стель після нанесення шару штукатурки.

Цей обігрівальний прилад можна сміливо використовувати як у невеликих підвальних приміщеннях, так і в простором гаражі при ремонтних роботах.  Він знадобиться на товарних складах або в магазинах. Обігрівач прямокутної форми ідеально кріпиться до стіни, а циліндричні прилади бездоганні для точкового обігріву.

У порівнянні з газовими обігрівачами, електрична теплова гармата найбезпечніша. Це її істотний плюс, але є й невеликий мінус у процесі її експлуатації. Використовувати цей вид електричного обігрівача представляється можливим лише при наявності електричних мереж. Цілком можливо, що витрати за спожиту електроенергію істотно зростуть.

Вибір теплової гармати від компанії «Термія»

Яку ж вибрати теплову електричну гармату? Ми пропонуємо купити такого незамінного помічника від торгової марки національного виробника «Термія». За довгі роки існування, торгова марка «Термія» завоювала довіру споживачів насамперед завдяки високій якості і надійності продукції.

Купити теплову гармату в інтернет-магазині Конструктив

Також в нашому інтернет-магазині Конструктив ви знайдете широкий асортимент повітряно-опалювальних приладів за дуже привабливими цінами по Києву. Це все ви можете купити в нашому будівельному супермаркеті Конструктив прямо зараз.  Здійснюємо доставку по Києву і Україні.

Додаткові послуги Перейти в розділ
Доставка товара

Здійснюємо доставку товару замовленого на нашому сайті по Києву та Київській області

Вивезення будівельного сміття

Здійснюємо доставку товару замовленого на нашому сайті по Києву та Київській області

Вантажоперевезення

Здійснюємо доставку товару замовленого на нашому сайті по Києву та Київській області

Кредитування

Здійснюємо доставку товару замовленого на нашому сайті по Києву та Київській області