Клей, пінопласт ...
Телефонуйте нам:

+38 (067) 480 90 67

+38 (050) 476 95 55

Графік роботи:

Пн.-Пт. : 9:00-18:00

Сб. : 9:00-13:00

Каталог товарів

Штукатурний куточок

Як це працює
КОНСТРУКТИВ - це сервіс із закупівель будівельних матеріалів без “головної болі”

Ми просто беремо частину постачання будівельних матеріалів на об'єкт на себе та звільняємо Вам час.

  • Підбір матеріалів Підбір матеріалів
  • Складання кошторису Складання кошторису
  • Оплата Оплата
  • Доставка та розвантаження Доставка та розвантаження

Штукатурний куточок

Під час проведення будь-яких ремонтних робіт, рано чи пізно, виникнуть проблеми з вирівнюванням і оштукатурюванням таких важкодоступних місць, як укоси вікон і дверей, стелі, які складаються з декількох рівнів, а також різних сполучень коридорів та інших житлових приміщень. Боротися з цим, здавалося б, складним завданням, не так вже й складно, достатньо просто придбати куточок штукатурний.  Адже його основним завданням є саме полегшення праці при оштукатурюванні важкодоступних місць завдяки створенню надійної основи для нанесення штукатурки. Крім того, його установка сприяє підвищенню зміцнення робочої ділянки.

Такий перфорований штукатурний куточок використовується для додаткового захисту від пошкоджень механічного характеру, а також для вирівнювання ділянок, що мають перетин двох областей. Завдяки тому, що цей допоміжний будівельний елемент має форму прямого кута, він практично зливається з поверхнею стіни в єдине ціле. А отвори, зроблені на його площині, дозволяють штукатурному розчину безперешкодно проникати під його поверхню. 

Матеріали виготовлення

Штукатурний куточок проводиться з таких матеріалів:

  1. Полівінілхлорид (ПВХ).  Такий куточок не дорогий, але при цьому дуже надійний і довговічний, оскільки практично не схильний до будь-яких корозійних процесів і гниття, а також набагато легше металевих аналогів.

  2. Екологічно чистий алюміній надає готовим куточках довговічність і додаткову стійкість до будь-яких механічних впливів. Але його не варто використовувати в поєднанні з деталями або елементами, виготовленими з міді і ще деяких речовин.

  3. Сталь оцинкована завдяки двосторонньому покриттю з цинку має прекрасну стійкість до корозійних процесів, таких як іржа і гниття.  Саме тому штукатурний куточок з сіткою, як і всі інші його різновиди, виготовлені з оцинкованої сталі, прослужать вам не один десяток років, не вимагаючи від вас постійної уваги і заміни.

 

Різновиди штукатурних куточків

Під час оздоблювальних робіт доводиться стикатися з поверхнями різних форм і розмірів.  Велика частина з яких має напівкруглу або прямокутну форму, з цієї причини основними є такі види куточків для штукатурення: 

  1. Пластини прямої форми застосовуються під час робіт з армування і вирівнювання різних типів поверхонь як внутрішніх, так і зовнішніх кутових стиків. Також їх застосовують для приховування декількох площин, що мають нещільне прилягання один до одного.

  2. Профіль арочний або куточок для гіпсокартону служать для того, щоб конструкціям, що володіють кривими гранями, надати гарний рівний силует. Їх використовують в процесі створення стель, ніш і арок, оснащених фігурними елементами різних форм, а також роблять різні візерункові перегородки всередині житлових приміщень.